Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti milyen típusú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti milyen típusú pasi mellett érzitek magatokat biztonságban?

Figyelt kérdés

nagy darab vagy "kis" darab, de tud önvédelmet és kickbox-t?

vagy jöhetnek egyéb válaszok is.


2010. okt. 13. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
nagy darabnal nem koverre gondolok....hanem siman nagy a teste.
2010. okt. 13. 23:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az In-Kal Security mellett.
2010. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magas és jó kiállású.Nem mellesleg bátor,mert hiába a biztonságérzet ha nyápic..amúgy aikidozik.
2010. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam..a védelmező az jobb szó:)
2010. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akinél van egy csomag óvszer.
2010. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Snapette ***** válasza:

Attitűd kérdése, mert lehet akármekkora, ha nem tudja azt az érzést kelteni bennem, hogy biztonságban vagyok. Nem lehet pasit olyan megfontolásból keresni, hogy utcai verekedésekből mentsen ki nap mint nap, és lényegében nem az a fontos, hogy mindenkit tudjon megverni, hanem, hogy tudd, hogy minden esetben és helyzetben kiáll melletted. Ezen mit sem ront az, ha esetleg laposra verik egy ilyen alkalommal. És lehet akármilyen nyizga, mégis sugározhatja azt az érzést, hogy biztonságban vagy vele.

Az, hogy nagy darab indulásból kézen fekvőnek tűnik, és lehet, hogy a méret miatt jön az érzés is, de hidd el, nem minden.

2010. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!