Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel első rendin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első rendin?

Figyelt kérdés
Este megyünk majd sétálni szeretném lenyűgözni a srácot viszont szoknyát és rövid nacit nem szeretnék fölvenni mert combba picit husis vagyok.
2012. aug. 22. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél rendi. :) Te hívtad el randira?
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok pasinak bejön a picit husis comb. :D
2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátok közt-öt.
2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel, rendi pasi úgy sincs, szóval nem leszel sosem rendin... ez van, ezt kell szeretni.
2012. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem én hívtam ő hívott engem. De én kellemetlenül is érezném magam rövid nadrágba szóval inkább ezt passzolom. De léccy a kérdésre válaszoljatok
2012. aug. 22. 15:15
 6/8 A kérdező kommentje:

bocsi siettem nem vettem észre hogy elírtam és mi ez a rendizés :D

Mit vegyek fel első randin?*

2012. aug. 22. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
annyi a lényeg, hogy ne nézz ki túl szélsőségesen, vagyis ne öltözz se barbie babának, se őrült gót csajnak... ha estefelé mentek, szerintem vegyél fel sötétebb tónusú farmert ( a vastagabb combod miatt) meg valami színes pántos felsőt. ha sokat fogtok sétálni, a magas sarkút nem ajánlanám, de egy telitalpú szandál még beleférhet. hajrá! :) 17/L
2012. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kenyérdagasztós rakott szoknyát és Mariska nénis fejpántot. :) Garantált siker
2012. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!