Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásom lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásom lesz egy fiúval. Szerintetek mit vegyek fel? Fiúk ti mit szerettek?

Figyelt kérdés

Egy "barát-félémmel" fogok találkozni először..nagyon várom már.(Messzebb lakik és,azért "barát-féle",mert mintha kicsit többet éreznék iránta ..)

Tippek az öltözékre? Tudom,hogy ezt nem másoknak kéne eldönteni stb. csak izgulok !

Értelmes válaszokat! Köszönöm :):)

(Miniszoknya,kivágott felső stb. ilyenek felejtősek,mielőtt valaki leírná)


2012. márc. 28. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
bugyit ne
2012. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
:) Hány éves vagy?
2012. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azt vedd fel ami kényelmes neked, persze ne sportcuccot ;D

Vegyél fel farmert, polót, dorkót, kabátot és kész :)

2012. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Poén :)



16 vagyok..

2012. márc. 28. 15:49
 5/18 anonim ***** válasza:
énis 16/L
2012. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze,arra én is gondoltam,köszi 3. :D:P

Esetleg linket tudnál dobni,hogy mi jó szerinted ??

Amúgy,egyberuha szerinted túl kihívó,mégha nem is olyan feszülős és nem is dobja ki a mellem?

Mert,gondolkodtam rajta..

2012. márc. 28. 15:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy a srác mit szeret. Nekem bejönne a converse, farmer, kapucnis pulcsi is, de semmiképpen ne kivágott felső, miniszoknya legyen. Magas sarkút se nagyon szeretem.
2012. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen mind1. barátkozni fogtok, max összejöttök. Vegyél fel valami divatos,de kényelmes cuccot. Nemhiszem,hogy a ruha olyan sokat számitana,vagyis biztos megnézi,de ennyi : )


Én amúgy az ilyen egyszerü dolgokra esküszöm. Farmer,póló,rá valami kis kabát és szia :D


17/F

2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó! :) Igen,miniszoknyát és kivágott felsőt nem szerettem volna..:) Amúgy,pulcsi valószínű nem kell majd,hisz meleg lesz.

Magassarkút se vennék fel,mert fájna benne a lábam ,meg amúgy alig magasabb is!

2012. márc. 28. 15:58
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek írtam az előbb:)

És,köszi utolsó:)

2012. márc. 28. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!