Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitseg! Mit tegyek, hogy jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Mit tegyek, hogy jo legyen? Tobbi info lent

Figyelt kérdés
Sziasztok..az a problema ,hogy vn egy pasi aki nagyon bejon..de nem jarhatunk mert o a korkulombseg miatt nem akar...1.kerdes-szerintetel 2ev egy kapcsolatban sok en 13 ô 15a mult honapban toltte be a 15-t...na es holnap talizunk mivel jo baratok vagyunk:)..en elakarom erni hogy megcsokoljon de..szerintem ilyesmi eszebe se fog jutni.2. Mit tegyek hogy megcsokoljon?? Ha ez nm jon ossze akkor en kezdemenyezzek????de megis hogy?? Segitsetek legyszi..bocsanat hofy nm irtam helyesen de tellorol vagyok fennt..
2012. aug. 20. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Telefonról is lehet helyesen írni.
2012. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mért akarnál kezdeményezni? A csávó megmondta hogy nem érdekled a 2 év korkülömbség miatt. Szard le a gyereket és keress egy értelmesebb fazont.
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!