Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit legyen? A tobbi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit legyen? A tobbi lent

Figyelt kérdés
az a hejzet hogy a legjobb haverom es a baratnoje akivel szinten nagyon joban vagyunk regota ismerjuk egymast es mindig egyutt logunk de a barátnoje nekem panaszkodik a problemáirol mindig felhiv vagy találkozunk ha a haverom haza megy a fiu ha társaságban vagyunk sokszor roszul bán vele es egyszer megcsalta a lány nem mond neki semmit de velem ojan dolgokat oszt meg amit a haverommal nem pedig járnak 2hete pedig ketten voltunk szorakozni es a lány bevallota hogy a barátságnál tobbet érez irantam es megcsokolt de a legjobb haverom noje es nem akarom a barátságunkat kockára tenni sem vele sem a lányal
2010. ápr. 20. 01:08
 1/10 anonim válasza:
100%

ha a legjobb haverod nője semmi féle képpen ne járj vele..

a csaj nemér annyit h a legjobb haverodat elveszitsd..

szerintem..

mert az biztos h nem lenne békülés belőle..

én a helyedbe kerülném a csajt. és mondtam a srácnak h mi a helyzet a csajával..

2010. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kössz szépen
2010. ápr. 20. 02:57
 3/10 anonim válasza:
próbálkozz a mondat végi írásjelekkel
2010. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Járj többet suliba/órára. És mind a 2 probléma megoldva :)
2010. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már nem járok suliba, és tudok irni csak nincs kedvem még az irasjelekkel is foglalkozni amugy meg nem azt kérdeztem hogy mi a véleményetek az irasomrol hanem ami fent van o.k?
2010. ápr. 20. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
húzd meg a csajt majd hagyd ott, és tagadj le mindent
2010. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Aranyszabály:

A barátom/barátnőm volt vagy jelenlegi kedvese mindenképpen tabu hacsak nemakarsz oltári balhékat és a hátad mögötti fújjolásokat a nyakadba venni

2010. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én egyet tudok :

1000 nő nem ér fel egy igaz baráttal!

Én is voltam ebbe a helyzetbe és hál istennek jól döntöttem.

A csajt elzavartam a frászba,a barátommal azóta is jóba vagyunk,én pedig megtaláltam az igazit.:)

2010. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem is igy lenne a legjobb de sajonos a lányt nem tudom kerulni hiszen a haverommal van mindig es együtt lógunk valljak be mindent a haveromnak szerintem igy lenne korrekt nem?
2010. ápr. 21. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!