Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha egy lány kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy lány kéri meg a pasit, hogy találkozzanak? és ciki az, Hogy a lány csókol elôször? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hát..van egy srác akivel jó barátok vagyunk, én odáig vagyok a fiúért..holnapután talizunk amire én kértem meg ..és meg akarom csokolni..de félek mert még nm csókolóztam de ô igen...Mit tegyek..és ez nagyon cikiii??elôre is köszönöm a normàlis válaszokat..
2012. aug. 20. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem nem ciki, sima ügy. Már nem a 80as évekbe vagyunk ahol az volt a módi hogy a fiú udvarolt a lánynak, mostmár a csajok is ugyanúgy udvarolnak, rámásznak a fiúkra szal ilyen világot élünk :) Hajrá ;)
2012. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha akarok valamit valakitől akkor közlöm vele, ez így működik.
2012. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hole Hunter ***** válasza:
100%
A puhap.öcsök világát éljük...kénytelen leszel kezdeményezni...evvan, sajnos.
2012. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Kezdeményezz nyugodtan!
2012. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én speciel rühellem, ha egy nő kezdeményez. Frankón ijesztőnek s taszítónak tartom, még akkor is, ha a nő, jó nő. No de ez nagyban függ attól, hogy melyik korosztályba tartozol, mert a mostani tiniknél ez egyáltalán nem ciki.
2012. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek:)
2012. aug. 20. 10:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyan! :) Nincs mit. 4es voltam
2012. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5: Miért lenne taszító? Szerintem egyáltalán nem taszító, ahogy írtam is, ha valamit szeretnék akkor közlöm a másikkal, teljesen normális.


És 23 vagyok, nem tizenX

2012. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolso kommenteloo...en tizeneves vagyok de csak mondjam meg hogy csokolozni akarok veled??
2012. aug. 20. 10:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem addig oké hogy találkoztok, de ne csókold meg! Azt hagyd rá, hogy ő kezdeményezzen abban! Ha akar...


Én nem másznék rá, azt úgy gondolom akárhány éves is az ember, a férfi dolga lenne megtenni ezt a lépést. Ha látom rajta hogy akarja, akkor úgy is megteszi ő a lépést ez érdekében, ha nem látom rajta hogy szeretné, akkor meg pláne ne csináljon a nő semmit. Pont azért tartunk ott ahol. Elfelejtik a férfiak, hogy kell udvarolni. Pláne ha már fiatal korban így megy, erre szoknak majd rá hogy a csaj kezdeményez úgy is. Persze, jeleket küldhet és küldjön is ha akar valamit, na de azért ettől többet nem kéne! Rájöttem, abszolút nem jó dolog kiadni teljesen magunkat, az érzéseinket bár néha nagyon jó lenne rázúdítani.

Én is most nagyon szerelmes vagyok, de eszem ágába nincsen rámászni, pedig már mondták nekem: smárold már le! Mondom ahaaa, persze aztán meg koppanok az szent... Megtehette volna már, még sem élt az alkalommal ő sem, ebből levettem hogy veszett fejsze nyele az ügy. :(

2012. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!