Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves lány vagyok és anyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és anyira szeretnék egy helyes kinai\ japán fiut?

Figyelt kérdés

Szoval nem is a származása a lényeg csak legyen olyan cuki hosszú szeme .

Szerintetek discoban vannak ilyen származású fiuk ?

ha találkozok egy ilyen fiuval aki be is jön hogy menyek oda hozzá...

kérlek segitsetek . és csak normális válaszokat várok.

Mindenkinek megy a zöld k3z !


2012. aug. 19. 14:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

www.google.com/imgres?imgurl= [link]



kb ilyen fiúk az eseteim :)

Nem cikizni ;P

2012. aug. 19. 15:00
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiacenter :D esetleg love.hu . Chat.hu-n közelkelet szoba. Annyi lehetőség van, még talán szórakozóhelyen is látni 1-2t
2012. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
japán cégnél dolgozom nálunk vannak japánok :P (csak nem annyira fiatalok kb 25-35 közöttiek)
2012. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg, menj el az Ázsia centerbe :D
2012. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Ferenc körut 15 kashmir minden honapban egyszer ilyen japan -kinai est van es 80% a fiuknak kinai meg japan . Vannak vagy 100 an . Amugy ez egy disco
2012. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
Én meg lányokat keresek :D Hova járnak szórakozni?
2012. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

és hogy szólitsak le egyet az ázsia centerben " bocsi nekem nagyon bejösz " :D ?

Vagy hogy gondoltátok ?:)

A Ferenciek terére akor biztos elmegyek : D

Csak gondolom ott nem egyesével járnak én hogy menyek oda egy ilyen társasághoz ?



Mindenkinek ment a zöld kéz kivétel a lány kereső utolsó "válaszolomnak " :D

2012. aug. 19. 18:26
 18/26 anonim ***** válasza:
56%
Ázsia center tuti, és még a hejjesírásod sem fog nekik feltünni - de ha jobb helyre mész, akkor igen.
2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
ázsia center.! :)
2012. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ázsia center jó hely, ill. biztosra veszem, hogy az itt élő kínaiaknak/japánoknak vannak klubjaik, kulturális eseményeik meg egyéb találkozóik is. Az ázsiai bevándorlók azért általában eléggé összetartó réteget alkotnak. Az ilyen lehetőségekről szerintem a nagykövetségeken tudsz érdeklődni, biztos szívesen segítenek majd.

Leszólításhoz: azon felül, hogy szerintem ugyanúgy le lehet őket szólítani, mint bármilyen más fiút, úgy vélem, hogy az sem árthat, ha kicsit elmélyedsz ezekben a kultúrákban vagy akár nyelvekben is. Azon kívül, hogy mindenféleképp hasznos tudásra teszel szert (kínai nyelv megtanulása pl. elég jó befektetés manapság), még jobban bevágódhatsz, hogy ha a kiszemeltnek meglengeted, hogy mennyit tudsz a kultúrájáról

2012. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!