Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FB-n hogy irjak rá egy ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FB-n hogy irjak rá egy ismeretlen lányra aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány. nem rég jelöltem be de nem ismerjük egymást. Hogy irhatnék rá hogy ne mondja hogy bunkó meg unalmas alak vagyok.. csak kezdet nehéz.. valami tipp??:D
2012. aug. 16. 21:47
 1/9 A kérdező kommentje:
mert még nem volt alakalmam előben dumálni vele..egyszer láttam élőben..de csak futólag..a számát meg nem tudom xD
2012. aug. 16. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj rá, hogy szívesen megismernéd!
2012. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, ahogy élőben is csinálnád...
2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szija te lány aki tetszel nekem.. szivesen megismernélek :D például így? xD
2012. aug. 16. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát így ne, semmiképp se!


Írd inkább ezt: "Szia! Nagyon szimpatikusnak találtalak, de még nem volt alkalmam téged megszólítani élőben, ezért bejelöltelek itt facebook-on. Szeretnélek jobban megismerni. Remélem hamarosan jobban megismerhetjük egymást."


Ennyi.

2012. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsóó:D köszii.. ez jónak tűnik :)
2012. aug. 16. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó tényleg jót írt. Nem tolakodó, lényegretörő.:)

18/L

2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ilyet írhatsz neki, ez jó pofa és nem is nyomulós:


'Szia! Azt hiszem mi még nem ismerjük egymást, de jó lenne ezen változtatni. Mit gondolsz?'

2012. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jófejek vagyokt.. :D köszönöm szépen sikerült.. és szerencsére jó kedvében találtam és minden a legjobban alakult:D jaa amúgy 17/F
2012. aug. 18. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!