Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalja ezt mostasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt mostasnág, vagy csak én kezdek ennyire finnyás lenni lányok terén?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már nagyon unom, hogy minden lány, akivel ismerkedem jellemre egy nagy nulla. Nem tudom mi van velük, nézzek ki szépen, legyen túlsúlyos, legyen kicsi vagy nagy darab egyik sem megfelelő. Külsőre sok lány bejön, ez nem gond, de jellemre már jó ideje egy sem. Egyetlen egy lányt bírtam, ő még külsőre is bejött, épp esetem volt, de azóta sem találok megfelelő lányt. Nem keresek hasonmást, csak olyat, aki elbűvöl, sziktár lobbant, de egyszerűen a mai lányok engem egyenesen kiábrándítanak a viselkedésükkel, jellemükkel és, amennyire sokra képzelik egyesek magukat puszátn csak, mert épp szépek vagy nem is tudom mitől, de nagyon szánalmasak. Egyetlen egy normális lányt sem találok, aki külsőre is okés lenne a számomra. Ha van is, akkor tuti foglalt már mind.

Kihaltak volna már az igazán gyengéd, törékeny, nőies jellemű lányok, akik kedvesek, megértőek, türelmesek, gyengédek, ragaszkodóak, hűségesek, humorérzékkel megáldottak és, ha fél napig nem jelentkezem fb-n, nem lesznek depressziósak vagy akarnak öngyilkosak lenni.

Az ország keleti részén ilyenek a lányok vagy úgy általános jelenség-e ez nem tudom, de totál kiábrándító. Egyetlen egy megfelelő lányt találni nehezebb, mint bármi más szinte manapság. Piszok mázlista, akinek összejön.

Most ott tartok, hogy emiatt inkább szexkapcsolatba vágnék bele csak, úgy kiábrándultam a mai lányokból.



2012. aug. 16. 17:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát én pasik terén is ugyanezt tapasztalatom, általában ugyanúgy viselkednek, mint az általad leírt lányok(csak pasiban), vagy pedig világfájdalom van az összesnek az arcán és csak siránkoznak, hogy nem jön össze nekik semmi... Szóval a pasik terén is ugyanez a helyzet keleten, nem csak a lányoknál.
2012. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11: keleten mindenki bunkó, ez alap.
2012. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Vannak még rendes lányok is.
2012. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
csak dugni kell őket
2012. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem haltak ki ezek a lányok és nem is foglaltak. :)


Nézd, én azt hittem, hogy végre találtam egy srácot, akinek én vagyok a fontos, erre kiderült, hogy mégse, szerencsére még időben és léptem.

Az amúgy is zárkózott természetemnek ez egy újabb pofon volt....Éljen. :)

2012. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18:26 Márpedig a rendes lányok vagy foglaltak, vagy a hercegre várnak fehér lovon. Ha rád egyik sem igaz, akkor nem vagy rendes lány.
2012. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves 18:31-es hozzászóló!


Köszi, hogy véleményt alkottál rólam ennyiből, nagyon jól esett. :)

Mi számít Neked rendesnek, azt elárulod?


Nem tudsz rólam semmit, de könnyen alkotsz véleményt. Sajnálom, hogy nem tudom Neked bebizonyítani, hogy milyen is vagyok, de nincs is szükség rá.

Tudod, mit legyen igazad. Nem vagyok rendes, mert a hétvégémet mindig otthon töltöm, becsülettel tanulok és a józan eszem irányít és a szívem.

Azt meg kétlem, hogy a hercegre várnék, csak mivel nem vagyok egy kimozdulós alkat, nehezen megy az ismerkedés.

Mielőtt a külsőmmel jönnél, hogy az a probléma: teljesen átlagos alkatom van.


Szép estét! :)

2012. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Rendes számomra az, aki nem ribanc, nem veri át a pasikat, mindig őszinte, de nem bunkó, és nincs semmi belső "defektje", nagyjából ennyi. Mivel a legtöbb srácnak ilyen lány kell, ezért a rendes lányoknak csak akkor nincs pasijuk, ha nem akarnak, v ha nagyon válogatnak.
2012. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igazad lett,mert nem vagyok rendes.

Belsőleg vagyok defektes ezek szerint, mert már túl vagyok a húszon is és ott tartok párkapcsolatilag ahol: magyarul sehol.

Egy verziót amúgy kihagytál, mert a lányok többsége fél.

2012. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Fél? Az a válogatós kategória, mert egy igazán jóképű pasitól úgyse fél egy lány se.
2012. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!