Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalja ezt mostasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt mostasnág, vagy csak én kezdek ennyire finnyás lenni lányok terén?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már nagyon unom, hogy minden lány, akivel ismerkedem jellemre egy nagy nulla. Nem tudom mi van velük, nézzek ki szépen, legyen túlsúlyos, legyen kicsi vagy nagy darab egyik sem megfelelő. Külsőre sok lány bejön, ez nem gond, de jellemre már jó ideje egy sem. Egyetlen egy lányt bírtam, ő még külsőre is bejött, épp esetem volt, de azóta sem találok megfelelő lányt. Nem keresek hasonmást, csak olyat, aki elbűvöl, sziktár lobbant, de egyszerűen a mai lányok engem egyenesen kiábrándítanak a viselkedésükkel, jellemükkel és, amennyire sokra képzelik egyesek magukat puszátn csak, mert épp szépek vagy nem is tudom mitől, de nagyon szánalmasak. Egyetlen egy normális lányt sem találok, aki külsőre is okés lenne a számomra. Ha van is, akkor tuti foglalt már mind.

Kihaltak volna már az igazán gyengéd, törékeny, nőies jellemű lányok, akik kedvesek, megértőek, türelmesek, gyengédek, ragaszkodóak, hűségesek, humorérzékkel megáldottak és, ha fél napig nem jelentkezem fb-n, nem lesznek depressziósak vagy akarnak öngyilkosak lenni.

Az ország keleti részén ilyenek a lányok vagy úgy általános jelenség-e ez nem tudom, de totál kiábrándító. Egyetlen egy megfelelő lányt találni nehezebb, mint bármi más szinte manapság. Piszok mázlista, akinek összejön.

Most ott tartok, hogy emiatt inkább szexkapcsolatba vágnék bele csak, úgy kiábrándultam a mai lányokból.



2012. aug. 16. 17:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Várni kell velük pár évet, hátha megjön az eszük, de van akinek nem..
2012. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Jól beszélsz haver. Én is bármelyikkel elkezdek beszélni vagy csak figyelem a viselkedésüket egyszerűen kiábrándító. És ja, belsőre van pár olyan lány mint amit leírtál, viszont olyan aki emellé szép olyan nincs is szinte. Vagyis 1-et ismerek dehát az az 1 az kevés ennyi csajból. Mondhatni 0. Amelyik már tisztában van vele hogy jól néz ki annak egész egyszerűen elmegy az esze, és olyanok lesznek mint amit leírtál. De a legrosszabb az hogy megcsíptek a szúnyogok :(
2012. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
22 alatt ne is keress ilyen lányokat, persze tisztelet a kivételnek
2012. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az ország dél-keleti részéből származok én is... ha nem a 14-17 évesek körében keresgélnél, talán találnál megfelelő lányt...vagy veled van a baj, és a normális lányok nem kérnek belőled... Szinte minden barátnőm és én is komoly és boldog kapcsolatban élünk, nem hinném, hogy olyan "kiábrándítóak lennénk"

20/L

2012. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Erre minden nap rájőn minimum 3 pasi, akik felteszik itt ugyanezt a kérdést.
2012. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Jó ha ezerből egy lány normális, és annak is mindig van már egy jóképű, magas pasija. Legalábbis Magyarországon biztosan ez a helyzet. Én is már csak szex céljából csajozok, a magyar lányok másra nem alkalmasak.
2012. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A magyar nők egész európában ismertek arról, hogy mekkora r1bancok. És ez így van 60-70 éve.


[link]

2012. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ady: A Zenóbia faluja

2012. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Marhára nem kéne általánosítani ... :/ :)

Ha valaki nem talál normális csajt, abban a saját bénasága is közre játszik ... :/

Majdnem 3 éve élek boldog kapcsolatban ...!

19/L

2012. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

9: "Majdnem 3 éve élek boldog kapcsolatban ...! "


Tehát a véleményed totálisan szubjektív. Egyrészt mert egy kapcsolatban vagy hosszú ideje, másrészt pedig lány vagy, tehát az egész probléma nem is érint. Ezért kár volt válaszolnod a kérdésre.

2012. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!