Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondták figyeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondták figyeljem a jeleket. Az a gond nem ismerem a jeleket. Felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
Akinek nem tiszta, csajozásról van szó!
2012. aug. 14. 01:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

itt is vannak jelek elég rendesen.

a feliratokat is figyeld-

http://www.youtube.com/watch?v=YzB6Q74tKbE

2012. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

19-es.. azon szakadok xD

20.: ezt a csajt akár hogy akarod, csak úgy meghúzni nem fogod az tuti :D

5 éves koromban ismertem meg, most volt egy szünet, azóta tetszik.

Amúgy megsúgom 15 éves vagyok :D 15 évesen szerintem nem igazán arra kell menni még :D

2012. aug. 14. 02:36
 23/36 anonim ***** válasza:
Amit # 21/21 ma 02:30 linkelt az nagy vonalakban egy baromság... A magabiztosság egy dolog de ezekben az elemzésekben minden nagyon túl van hangsúlyozva... Már pedig ha nem vagy elég kifinomult(egyszerű de nagyszerű), és nem találod meg az arany középutat, akkor marhára nem úgy fogsz kinézni, mint a profi színész azon a felvételen :) Szokványos PUA baromság: minden eltúloznak és a végletekig sarkítanak. A végkövetkeztetéssel viszont mindenképp egyetértek: a kitartás mindig sikerrel zárul.
2012. aug. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

15 évesen túl fiatal vagy még a Jelek-hez.

De ne aggódj, tanulj sok fizikát meg matekot. Esetleg infót, főleg programozást. Aztán majd érettségi előtt eldöntheted, hogy villamosmérnök vagy mérnökinformatikus akarsz lenni. Amire oda érsz, már kész leszel, hogy felismerd a Jeleket!

2012. aug. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ki beszél csak úgy meghúzásról? Egy nőnek 15 évesen már vannak szexuális szükségletei is... Nem muszáj lefeküdni vele 2 hét után de évekig biztosan nem fogtok várni vele... Már ha összejön a csaj :)
2012. aug. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

21: vidiért köszi

23: majd összejön az valahogy, köszi

24: elképzelek egy aljas kocka gyereket, aki most lép szintet wow-ban, az vagy te xD amúgy megsúgom, elektrotechnika szakon vagyok, szóval majd megismerem a Jeleket én is :D

2012. aug. 14. 02:42
 27/36 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, ez a csaj az első csóktól fél (még nem volt meg neki), úgyhogy nem tudom mennyire fognak érvEnyesülni a szexuális vágyai :D

Amúgyse izgat a szex engem, majd egyszer lesz olyan is oszt cső :) (szűz vagyok)

2012. aug. 14. 02:46
 28/36 anonim ***** válasza:

Azért a jelekkel vigyázz!!!!

Félre lehet érteni.



Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, h ozzá pedig gyönyörű, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:

- Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást!

2012. aug. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Haha, ez jó :D

Nem épp füstjelekre gondoktam, de igazad van én hibám hogy nem részleteztem :D

2012. aug. 14. 03:15
 30/36 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szoktam jeleket küldeni.

Kivételesen azt várom, hogy a pasi adjon jeleket. Tudasd a lánnyal hogy tetszik neked, de csak szelíden :)

Mondjuk szórakozóhelyen először csak kerülgesd, nézd, utána kedvesen hívd meg valamire, ha tetszel neki, úgyis belemegy!

Én. pl. imádom ha egy pasi mosolyog rám, azzal meglehet engem fogni.:)))


17/L

2012. aug. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!