Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondták figyeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondták figyeljem a jeleket. Az a gond nem ismerem a jeleket. Felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
Akinek nem tiszta, csajozásról van szó!
2012. aug. 14. 01:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

talán ez a legjobb videó a pozitív jelekről,mert az összeset beletették-

http://www.youtube.com/watch?v=mOWDC9dJW6E

számold össze,csomót küld a csaj,mind egyértelmű érdeklődés jelző.

segítek:).

a legegyérteműbb ha a hajához ér,miközben beszél veled.

2012. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy egy lány szemez veled, még nem jelenti azt, hogy akar téged(le akar feküdni veled, járni akar stb.) Lehet, hogy csak értelmesnek tűnsz, és néhány kellemes beszélgetést szeretne...

Ha valaki vádaskodni kezd, hogy ez csak áltatás a lányok részéről, illetve játék a fiúk vágyaival, érzelmeivel, annak teszem a kérdésem: ti talán sosem voltatok még kedvesek olyan lánnyal, akivel nem járnátok, csak hogy viszonzásul ti is kedvességet kapjatok? Egy kis önbizalom növelést? A lányok legfeljebb kicsit gyakrabban csinálják, de nincs ebben semmi rossz.

2012. aug. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

#8: Nem a lányok kedvéért, A lány kedvéért. Amúgy nincsenek önbizalmi problémáim.

#9: Szemezés esetén lazán menj oda, nem veszítesz semmit (az a baj én ezzel a csajjal igen)

2012. aug. 14. 02:13
 14/36 anonim ***** válasza:
8%

Barátok... A "barátzónából" nagyon nehéz kikerülni, javaslom próbálkozz más csajnál is, másképp esélyed sem lehet.


Nehogy már kapálózz utána, inkább válts ki érzelmi és szexuális reakciót... A jeleket ne figyelgesd :D

2012. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már eleve úgy kell odamenni, hogy a lány mélyen megérezze, hogy te le akarsz vele feküdni.


Illetve nagyon mélyen tudja is ezt jól, csakhogy te úgy mentél oda, mint valami béna barátkozós fazon, aki még azt sem meri kifejezni, hogy mire vágyik. (óvatosan közelít)


Így kerültél a "barátzónába". Meg se próbálj onnan finoman, óvatosan kimanőverezni, hanem legyél ultra magabiztos.

2012. aug. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
11. Epic videó is epic..Ha ma nem lenne semmi és nem lőném a pizsit lemennék géphez és leszedném HD ban :D
2012. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Bár lehet nem idevág de én pókerezés miatt kezdtem el tanulmányozni a "jeleket". Néha csajoknál is kipróbáltam kíváncsiságból "nem kártyázás közben". Kicsit más a szitu miatt olvasni a jeleket,de legalább a kisebb hazudgálások már jobban mennek amikor a békesség megtartása érdekében néha ki kell találnom ezt azt.:)
2012. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

-Köszi a vidit

-Szemezés oké hogy nem jelent sokat, de nem baj, az már valami, ki kell használni :D

-Na ez a gond, nem megfektetni akarom a csajt, magát a csajt akarom...

-Keressek más csajt? Ezen a környéken olyat ha találsz aki jól néz ki, akkor az a falu k*rvája az tuti... Nekem csak ez kell!

-Barátzónából nehéz kikerülni? Megoldom, ne aggódjatok ;)

2012. aug. 14. 02:23
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

Hétköznapi nyelven csak "jelek"-nek emlegetjük. A villamosmérnöki és informatikai karokon nagy népszerűségnek örvendő tantárgy a Jelek és Rendszerek. Villamosrménök hallgatóknak két félév alatt kell elsajátítaniuk a jelek 1 és jelek 2 tárgyakat. Mérnökinformatikus hallgatók 1 félévig tanulják a jelek-et. Ezután ha sikeresen elvégezték felvehetik következő félévben a Szabályozástechnika tárgyat, amit szabtech néven emlegetnek.


Én figyeltem a jeleket. Előadásokon és gyakorlatokon is figyeltem. Jegyzeteltem. 4-est kaptam. Örülök, mint majom a farkának. Kell ennél több?


Szeptembertől szabteken is figyelni fogok. Ti is figyeljetek szabteken. Figyeljétek a szabteket.



És igen, gond az, ha nem ismered a jeleket. Enélkül nem lehet rendes mérnök az elektronikában.


De én azt mondom, ha nem ismered a jeleket, megtanulhatod.

[link]


Harmadéves mérnökinfós

2012. aug. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Én sem arról beszélek, hogy CSAK megfektetni akarod. De meg akarod fektetni, az világos! Ha ezt eltitkolod előle, a csaj nem fog felizgulni tőled, vagyis járni meg végképp nem akar majd veled. Ha megoldod, akkor miért közeledtél már eleve barátilag felé? Akkor önbizalmi problémáid voltak?


Amúgy a más csajról: ki mondta, hogy jól kell kinéznie? Egy 80 éves öregasszonnyal is lehetsz kedves, csak hogy gyakorold, hogyan kell nyíltan kifejezni az érzelmeid. Egy iszonyat ronda lányban is ébreszthetsz szexuális vonzalmat(csak ne kínozd!), anélkül, hogy járnál vele. De ha azt látja a csaj, hogy nincs életed rajta kívül, akkor tökéletesen meg lesz elégedve ezzel a helyzettel, és egészen addig továbbra is barátként fog téged kezelni, mígnem jön egy pasi, akivel egyszer csak lefekszenek, járnak, etc.

2012. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!