Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondták figyeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondták figyeljem a jeleket. Az a gond nem ismerem a jeleket. Felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
Akinek nem tiszta, csajozásról van szó!
2012. aug. 14. 01:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
pedig a Jelek az 1 nagyon jó film ajánlom figyelmedbe :DD
2012. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
folyton néz, (ha te ránézel akkor lehet hogy elkapja a tekintetét, de mondjuk ez lehet hogy csak a félénkebbekre igaz), mosolyog ilyesmik :)
2012. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Ilyen alap dolgok mint mosolygás? :o

Ohhhohó akkor én nagyon benne vagyok a szakmában :D

Meg hallottam olyat hogyha megnyalja a száját, akkor csókot akar, vagy mi :D

2012. aug. 14. 02:00
 4/36 A kérdező kommentje:
A filmet majd meglesem, 2. köszi szépen :) Persze mEg jöhettek, minden vicces / értelmes választ felpontozok :P
2012. aug. 14. 02:02
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan jel is :) Ha a testbeszéd édekel olvass róla könyvet!

Az egy hasznos jel, hogy ha a haját állandóan izgatja akkor azt szeretné, hogy beszélj vele illetve begyüssz külsőre, vagy csak korpás.

2012. aug. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

Ki mondta ezt?


Szard le a jeleket inkább nyomulj de ne nyalizz... Dicsérj és isteníts, de érvényesítsd az akaratod! És igen, egyszerre több lánynál is kell próbálkoznod. Függetlenül attól, hogy a lány tetszik-e, vagy sem. Persze ha nem járnál vele akkor ne áltasd, de azért még nem fog megharagudni, ha beszélgetsz vele :)


Hidd el nem kell a "jeleket" figyelned, ha próbálkozol, de úgy, hogy közben nem látszik rajtad az, hogy majd meggebedsz, csak hogy legyen egy csajod, akkor életed szerelme be fog csengetni hozzád(nem is feltétlenül csak képletesen szólva!) Tanulj meg a "lányok nyelvén" (ne gondolj semmi ördöngösségre) beszélni.


És kész. Én is így tettem: szabadjára engedtem a személyiségem. Persze voltak problémáim, de ezeket a lány segített megoldani, hogy együtt lehessünk! Nagyon sokat köszönhetek neki :) Azóta is együtt vagyunk, csodálatos nő, és nem mellesleg a szex is isteni vele :)

2012. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hoppácska! Erről még könyvet is írtak? Meg kell szerezni *-*

Remélhetőleg nem azért vakarja a fejét mert bolhás :D

2012. aug. 14. 02:06
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm érdekes amit írnak a többiek is, a testbeszéd egy érdekes témakör, amit érdemes tanulmányozni, de attól még nem fognak az öledbe potyogni a lányok :) Attól függetlenül érdemes tanulmányozni, de csak akkor, ha érdekel is, és nem a lányok kedvéért csinálod.
2012. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem jelentenek semmit, még az is lehet, hogy nem neked küldi a jeleket, csak a hátad mögött lévő szép fiúnak. Én buszon jártam úgy gyakran, hogy egy lány szemezett velem, vagy nyalta a szájaát ,igazgatta a ruhájtá, mintha szépnek akarna kinézni, a kis tükrét is előkapta, volt olyna lny, aki azelőtt még szemezett velem, utána mellettem rúzsozta ki a száját. Olyan is volt, aki a busz tükrében nézegette magát, és közben velem szemezett. Nem tudom, én ronda vagyok, tényleg. Nem hinném, hogy épp én tetszeneék ilyen szép lányoknak, mert érdekes mód többnyire szép lányok szemeztek velem vagy adtak ilyen jeleket. Sőt, még tőlem magasabb lányok is voltak köztük, ami szintén fura, gyanús. Én ezért sem bíznék a te helyedben sem ezekben a jelekben. Egyébként olyan láyn is volt, aki egész úton engem bámult és csak néha nézett a barátnőjére, miközben dumálgattak. Fura, de ő is szép lány volt. Mind az esetem volt szinte, akikkel szemeztem is eddig. Érdekes, de én nem mernék ettől még kezdeményezni lányoknál. Sőt máig nem hiszem el, hogy tetszettem volna akárkinek is. Talán csak a fura kpem miatt néztek meg jobban. MOndjuk olyan is volt, hogy utcán sétáltam haverommal és én észre sem vettem, haver szólt, hogy néz egy lány. Aztán elment előttünk és volt bátorsága hátranézni egyeensen rám. Érdekes, hogy mik vannak.
2012. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nyomulhatok, mert ez a csaj, akire most rá vagyok szálva 2 éve szerelmes vagyok belé, rAadásul barátok vagyunk. És a piros lámpán így nem akarok áthajtani xD
2012. aug. 14. 02:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!