Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítenétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítenétek egy olyan csajhoz, akinek van barátja, de tudom, hogy nagyon bejövök neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy

1- nem vagy gerinctelen, 2 elgondolkodom h párkapcsolat mellett bámészkodik, mekkora ribi lehet, és mellettem is ezt cisnálná

2012. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Sehogyan! Hagyd őket békén!!!
2012. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor most már 20 éves korától egész életében vele kell lennie...?
2012. aug. 12. 23:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda a barátja elé, nézz a szemébe, és mondd azt, hogy "meg akarom dugni a barátnődet".
2012. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól kijöttök, bármi megtörténhet. Tapasztalat.
2012. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor barátkozás felől közelítenétek és szépen lassan?
2012. aug. 13. 00:16
 7/12 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok


Nekem 1,5 évembe került. De sikerült. xD


Ha kitartó vagy, jól kijöttök. Mindig van közös téma. Lejársz hozzá (mert lehív), meg szól neked esténként, hogy ki akar menni sétálni. Akkor már nyert ügyed van. Nekem ezek után kb 2 hónapra már kamatyoltunk.

2012. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Belezavarodtál a kérdésedbe. Rossz a ragozás.


2. Tudja, hogy tudsz a barátjáról?


Voltam már férjezett nővel. Nem akartam semmit, de sokat beszélgettünk és egymásba habarodtunk.

A jelenlegi barátnőmnek meg volt egy kihaló kapcsolata. Igazából nem volt már kapcsolat, de néha találkoztak. Közben más is udvarolt neki. Nem voltam ezekben biztos. Nem is kérdeztem rá. Úgy viselkedtem, mintha nem tudnék semmit, de gyakorlatilag nem is tudtam. Itt is a sok beszélgetés vált be.

Mindkét esetben hónapokig tartott a folyamat.

2012. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik régóta, de igazából nagyon keveset beszéltünk mindig. Mostanában többször láttam és egy közös ismerősünk mondta, hogy nagyon bejövök neki. A barátját facebookról és a közös ismerőstől tudom.
2012. aug. 13. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Ha szerinted bejösz neki. Akkor próbálkozzál. Szerintem úgyis kialakul az, aminek ki kell.
2012. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!