Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor odamegyek egy csajhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor odamegyek egy csajhoz mit mondjak?

Figyelt kérdés
Mikor megetszik egy ismeretlen csaj,odamegyek hozzá és nem tudok mit mondani.Nem leszek lámpalázas vagy ilyesmi,csak nem tudom mit illik kérdezni vagy,hogy hogyan is kezdjem,mit mondjak.Odamegyek simána csajokhoz de mivel lehet igazán jó benyomást(:) tenni a csajokra?Hogy érdemes kezdeni és mivel?
2012. jan. 1. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

"Szia."

A többinek jönnie kell magától.


20/F

2012. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármennyire is izgulsz, odamész: "Szia, ne haragudj, hogy így leszólítalak, de nagyon szimpatikus vagy, kevés ilyen gyönyörü Nöt látni" ettöl zvarba jön, bepirul, elkezd hebegni habogni, hogy kössziii, nem vagy normális és a többi...

Ezután szimpla kérdés: "Nem ülünk be valahová, mert meg szeretnélek ismerni?! Ismerek egy jó kávézót ott.... mittudomén hol"


Ha nem is álompasi vagy, menni fog!

2012. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
DE kezdjem a bemutatkozással vagy mivel kell ilyenkor kezdeni?
2012. jan. 1. 14:54
 4/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ez nagyon jó,kösz.Még tudtok ilyeneket?
2012. jan. 1. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Én így szoktam:

Szia, Sanyi vagyok, azért jöttem ide hozzád, mert szimpatikus csajnak tűntél, mit szólnál ha jobban megismernénk egymást?

Erre mondjuk mondja, hogy OKÉ és én szoktam mondani, hogy akkor üljünk be valahova.

Nem vagyok álompasi de azért általában bejön.

2012. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez is jó
2012. jan. 1. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy jo tanacs,ugy erzem tapasztaltabb vagyok toled es ezert hallgass meg.Mosoly,szemkontaktus,szemezes nelkul NE kozeledj ha kezdo vagy.Utana is csak lassan kozeledj hozza,a szoveg meg nem szamit annyira ha bejossz neki,csak ne gorcsolj,mert megerzi es veged
2012. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Jegyet, bérletet kérem ellenőrzésre felmutatni."
2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kősütiszéle?"

Úgy csináld, amilyen vagy. Ha humoros srác vagy, kezdhetsz valami olyannal. Ha nem, akkor a nyílt de nem zaklató magatartás jó lesz.

2012. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval elősször teremtsek szemkontaktust és ha ez megvan akkor mehetek oda hozzá?
2012. jan. 1. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!