Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány azért utasítson el egy huszonéves fiút, mert az kopasz? Holott nem is tehet róla a srác?

Figyelt kérdés
Az ilyen lány szerintem azt érdemli, hogy egyedül oregedjen meg.
2012. aug. 12. 10:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tehát nem teljesen kopaszra gondolok, hanem kezdodore.
2012. aug. 12. 10:27
 12/24 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerek olyat akit egy lány elutasított és utána majdnem halálra verte, nem is egyet.
2012. aug. 12. 10:29
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Jézus! Azzal nem az a baj hogy kopasz hanem hogy egy állat.

hajbeültetés??? Akinek nincs nagy melle az is elfogadja vagy plasztika. Neked is ezek a lehetőségeid. Ja meg a melleket ki lehet tömni de az szerintem gáz

2012. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
az, gondolom, börtönben van. de nézd, szerencsés! szóval lesz párja - egy testes börtönlakó személyében.
2012. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hajbeultetes! Eszement. 800 ezer Ft. Annyit nem ér meg egy lány.
2012. aug. 12. 10:52
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te akkora idióta, agresszív barom vagy, mint amilyet még nem láttam. Nem a kopaszodásod az oka, ha nincs senkid.

/egy "tonzúrásan" kopaszodó, nagyon kedves férfi barátnője/

2012. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez kifogás csak, és más okból nem akarja a kapcsolatot.

De amiket írsz, meg ez a hozzáállás...

Én is jártam úgy (minő véletlen, szintén kopaszodó pasival), hogy visszautasítottam (meg voltak az okok rá, nem a kopaszság)...

Megkaptam, hogy egy utolsó qrva vagyok, tönkretettem, ugorjak le a 7.-ről (ott laktam), feküdjek a vonatsínre, dögöljek meg, de előtte még jár neki, hogy lesz.pjam, ha már így elbántam vele...

Egyesek nem tűrik a visszautasítást...

2012. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne utasíthatná vissza? mindenkinek joga van válogatni, hogy kit szeretne partnerének. Mert ha valakinek nem tetszik külsőre a másik, nem vonzódik hozzá, de mégis vele van, azt csak szánalomból teszi. Te örülnél ha csak azért lenne veled a lány? Hát én inkább megöregednék egyedül... xD
2012. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
úgy vettem észre, hogy a legtöbb kopaszodó férfi (felcsúszott homlok) általában adócsalásban, maffiában, esetleg fizikai erőszakban érdekelt. ahogy néztem rendőrségi aktákat, híreket, és személyes ismerőseim körében is észrevettem ezt. vajon miért?
2012. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ja, én elutasítanám, nyilván te se jönnél össze olyannal, aki nem tetszik neked, sőt, taszít... Kifejezetten rosszul vagyok a kopasz férfiaktól, és ez nem sértés, hanem valakinek íz ízlése...
2012. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!