Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisugárzás? Ennyi volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzás? Ennyi volna a siker kulcsa?

Figyelt kérdés
Itt olvasom a "kisugárzás" kapcsán hogy egy nő nagyobb esélyel talál vonzóbbnak egy magabiztos,humoros,kedves férfit mint egy határozatlan,önbecsülési gondokkal küzdő,de egyébként rendes,kedves jó humorú pasit!És most jön az amit én nem értek:Miért hiszik azt a drága hölgyek hogy jobb egy magabiztos pasi egy gátlásokkal teli pasinál,csupán csak azért mert az határozottabb és magabiztosabb az élet több területén?

2012. aug. 11. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aki nem magabiztos annak megvan az oka!


Még jóhogy a jóképű pasik magabiztosak,hisz megse kell szólalniuk már tapadnak rájuk a nők


De a rondák hogyan lehetnének magabiztosak?Mindenki mondogatja hogy fő az önbizalom,mégis hogyan legyen önbizalma ha a lányok elfutnak tőle mert annyira ronda?Esélye sincs ismerkedni mert egyből lekoptatják...De persze nekik is a topmodellek között kell válogatniuk

2012. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mennyi érdekes komment de okosabb nem lettem:) és ami fő még mindig nem kaptam világos választ!bár már volt aki pedzegette a dolgok lényegét,aki önbizalom hiányos annak oka van! jól ráérzett a kommentelő,csakhogy ugy nehéz változtatni ha az ember nem tudja min kell változtatnia,és engem a kapcsoaltokban ez zavar igazán,mondják a hölgyek hogy nem tetszel,nem jössz be meg ilyenek,csak aztán ember legyen a talpán aki ebböl rá tud jönni miért nem tetszik és miért nem jön be!ergó mig nem tudja min kellene változtatni,addig nem is fog tudni változtatni,hiába az akarat a változáshoz!ahhoz meg egy élet is kevés lene hogy apránként változtasson magán és várja hogy na most ezen változtattam akkor jobb lessz e a csajoknak,,most meg amazon változtattam,olyan ez mint az erösebb kutya esete!Próbálkozik mindegyik kutya dehát csak az egyiknek jut hely a lyuknál!:))
2012. aug. 11. 16:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező,mire kitapasztalja az ember a dolgokat addigra öreg lesz :D Na jó azért ez túlzás


Egyébként ha kielégítő választ akarsz akkor felkéne töltened magadról egy képet így mi is megtudnánk mondani hogy min változtass stb

2012. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hiába tölti fel, a képernyőn nem fog átjönni a kisugárzása. Pont ez a lényeg. A külső csak egy dolog.
2012. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8-as valahogy nagyon leegyszerűsíted az egészet. A gyanúm az, hogy nem igazán fogod mi is a fő kérdés lényege, csak azt gondolod, ezért most biztosan meg fogsz orrolni. Mindegy, látod, a kérdező mégse jutott sokkal előbbre.
2012. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én most csak saját magamból indulhatok ki.

Tudod mitől kell hánynom a határozatlan fiúktól. MIÉRT?! Miért nekem kell a férfinak lennem egy kapcsolatban???

Az, hogy ki helyes és vonzó, és ki nem, az totál egyén függő. Mindenkinek más jön be.

De tény, ha van egy srác aki külsőre, csak 5-ös, de emellett van egy fantasztikus kisugárzása, - tehát érdekes a személyisége, vibrál belőle az élet és jó humorral rendelkezik- akkor abból az ötösből rögtön 8-as lesz.


Tőlem aztán akármilyen magabiztos, humoros szépfiú lehet, ha szar a humora. Engem le kell, hogy kössön. 2 dologgal tudnak lekötni. Jó kisugárzással és határozottsággal. Külön a kettő nem létezik.


Mi a vonzó abban, ha még a viccet is kérdezi, nem pedig meséli.


Na meg egy határozatlan sráccal éppen annyira érzem magamat biztonságban, mintha az 5 éves öcsémmel mennék szórakozni. Pl. tegnap voltam bulizni, éjjel részeg vandálokkal jöttem haza, szétrombolták a buszmegállót, dobálták a buszokat, utána a buszon az összes utasba belekötöttek.. Baromi nagy biztonságban éreztem volna magam egy határozatlan, de egyébként rendes sráccal.Tényleg..


+ nem értem milyen magyarázatot vársz. Ez a nőkbe bele van kódolva. Kezdetektől a nők azokhoz vonzódtak, akik a hierarchia csúcsán helyezkedtek el. Azok a férfiak voltak a legkelendőbbek akik győztesen kerültek ki a vadászatokból, csatákból.

Ugyan úgy bele ivódott ez a genetikánkba, mint a férfiaknak az utódnemzés kényszere.

Most egy ilyen lány, akinek van kuksija, nem igazán kerül ki győztesen semmiből, mert képtelen kiállni magáért, pláne nem még másokért is.

De akinek jó a kisugárzása, az sokkal könnyeben eltud simítani bármilyen helyzetet. Meg általában azok nem is kerülnek bele ilyesmibe..

Nekem ez a véleményem.

19/L

2012. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!