Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisugárzás? Ennyi volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzás? Ennyi volna a siker kulcsa?

Figyelt kérdés
Itt olvasom a "kisugárzás" kapcsán hogy egy nő nagyobb esélyel talál vonzóbbnak egy magabiztos,humoros,kedves férfit mint egy határozatlan,önbecsülési gondokkal küzdő,de egyébként rendes,kedves jó humorú pasit!És most jön az amit én nem értek:Miért hiszik azt a drága hölgyek hogy jobb egy magabiztos pasi egy gátlásokkal teli pasinál,csupán csak azért mert az határozottabb és magabiztosabb az élet több területén?

2012. aug. 11. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Erre csak kérdéssel tudok válaszolni!

Neked jobban esne egy full depis,önbizalom hiányos,gátlásos és még sorolhatná,csajjal járni?

Majd ha erre sikerül magadnak válaszolni,akkor megérted miért is kerülik a nők a gátlásos,önbizalom hiányos pasikat!

2012. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jaj, nem igaz már, hogy megint ez a téma...-.-'

Nem kell gátlásokkal teli pasi, mert nem férfias. Párkapcsolatot szeretnék, nem pszichológus-páciens viszont, abból lesz majd elég másik.

2012. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez bonyolultabb,ha magabiztos vagy az a baj, ha nem akkor pedig az, a nök nyelve olyan számunkra, minta kutyáké...:D
2012. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a siker kulcsa a heroin.
2012. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Egy nőhöz kell idő és pénz: TEHÁT


nő=idő*pénz;


de mivel az idő pénz (idő=pénz)


ÍGY


nő = pénz*pénz;


ugye a pénz minden probléma gyökere, vagyis


pénz = √(probléma)


nő=√(probléma*probléma)


nő = probléma :D

2012. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A határozatlanság, a gátlásosság és társai eltakarják a rendességet, kedvességet és jó humort. Hiába ilyen valaki belül, ha kívülről csak egy rakás szerencsétlenséget lát az ember. Én is ilyen szerencsétlen voltam lányban, de nagyon kemény munkával megpróbáltam előhozni a jó tulajdonságokat, hogy azt lássák rajtam először. Sok év kellett hozzá, hogy ezeket valahogy legyőzzem, még mindig nem tökéletes, de sokkal nagyon sikerem van a pasiknál, mint régebben. Gondolom én, a 'kisugárzásom" vonzóbb lett, mert nem a félelem és a negatív érzések sütnek belőlem.

Én ismertem egy önbecsülésben 0 pasit, és egyszerűen a hideg rázott tőle, pedig nem volt kimondottan csúnya, de egyszerűen idegesítő volt, hogy állandóan biztatgatni kellett, tutujgatni, anyáskodni, hogy egyáltalán megszólaljon. Ez egy idő után fárasztó, és az embernek elmegy a kedve.

2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ez mind nagy badarság,ha kellesz valakinek mindegy milyen vagy ha meg nem akkor ugyan mindegy milyen a kisugárzásod..

a nő mindig meg szerzi ami neki kell a férfi meg csak próbálkozhat..

2012. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7-es, a kisugárzás, az azt jelenti, hogy van valami plusz az emberben, amit a másik "vevőkészüléke" vesz. Ha valaki csak a csöcsökre menő ösztönlény, annak nincsen antennája, szóval nem vonatkozik rá semmi az előzőből.
2012. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Találd meg az arany középutat.Az nem jó, ha valaki nagyon gátlásos és határozatlan, de az sem, ha nagyon magabiztos, mert akkor lehet, hogy már túlbecsüli magát.
2012. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8. szerintem nem kell be mutatkozni egy nőnek sem számomra.

ha akar valamit azt lelehet venni ha meg nem akkor mindegy mekkora a mellmérete.xd

2012. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!