Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már valakinek ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek ekkora SZERENCSÉSEN SZERENCSÉTLEN randija? 18L :O:D

Figyelt kérdés

Elindultam randira, minden jól kezdődött, elmentünk sétálni, erre bele lépek ( valahogy bele pont a lúdtalpam helyét csípi meg a szandálban) egy lódarázs :O Próbáltuk kivenni a fullánkot, beletört iszonyat fájdalmaim voltak, a lábam hatszor akkora, ok, szökdelve elmentem a kocsiig, el a doki, kivette, azt hittem betojok , sírni nem mertem , mert hát hogy néz ki , első randin .... kijövünk a rendelőből, tartom a papírom raknám el a kocsi mellett, erre belém csíp még egy darázs a combomba :O na ekkor már sírtam és nevettem egyszerre, hogy ez nem igaz :O

Még hogy nem lehet kétszer ugyanabba a Dunába !Tiszába bele lépni, nekem sikerült :O


2012. aug. 10. 16:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, nem igazán tudsz egy félrenyelésnél sem mit tenni, aminek ki kell jönni az kijön :D

de ezek teszik viccessé az életet :D

amúgy lett nektek folytatás ?

2012. aug. 10. 16:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Első randi.Belépő.Lépcsőn eltanyálok,folyik a vér a lábamból,és igen el kellett mennem hogy letisztítsák és adjanak tetanuszt,a srác végig elkísért.Még aznap randi után térdszalaghúzódásom lett mert leestem egy fáról,a következő randira úgy mentem hogy egyik lábam a seb miatt volt bekötözve a másik a húzódás miatt...ott akkor azt hittem elsüllyedek,de felvállalta hogy megpróbál életben tartani és azóta is együtt vagyunk:)17/l
2012. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ezen nevettem egy jót, de végül is tényleg tök szerencsés a helyzet, úgy látszik, értelmes pasasról van szó ;)!
2012. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

végre, végre, nem csak én vagyok ilyen hadirokkant :D

igen, normális, még azt sem engedi, hogy holnap valahol találkozzunk, értem jön :) meg azt sem engedte, hogy napoljuk el a randit pár nappal ... szóval eddig úgy néz ki nagyon akar :)

2012. aug. 10. 23:14
 15/15 anonim ***** válasza:

Félrenyelős válaszoló vagyok.

Hát lett folytatás, nagyon megfogta a pasit a bénázásom, valahogy az ilyenek tetszeni szoktak a pasiknak. Szóval szerintem Te ezzel simán "elvarázsoltad" a jelölted.

Csak a zárás lett elég csúnya, átverés, megcsalás, megalázás stb...de ez már egy másik történet, ami nem ilyen vicces.

Viszont egy másik történetem egy szintén első randin, hogy elegáns, csendes étteremben vacsoráztunk. Én nagyon elememben voltam (tudod, mikor egy fél napot készülsz egy randira, csinosnak és szépnek érzed magad, ráadásul legyeskedik körülötted az álompasi, ilyenkor lehet a legnagyobb hülyeségeket csinálni...), szóval elkezdtem a szék első két lábán hintázni, ahogy előrehajoltam és nagyon magyaráztam valamit. Addig hajoltam, hogy a szék hatalmas nyikorgással kicsúszott hátrafelé, én leestem és majdnem bevertem az állam az asztalba és az étteremben elegánsan vacsorázó vendégek mind engem bámultak teljesen elhülve. Na ez is ciki volt.

De az ilyenek teszik vidámmá az életet és emlékezetessé a rankizást!

2012. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!