Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szerencsétlen? :S

Figyelt kérdés

Szóval én nem tartom magam valami hű de nagy szépségnek, de az oszt. tárasim viszont néha igen, és olyankor egyszerűen nem bírok megszólalni. Pl. a múltkori kiránduláson a patakból kellett a vizet vinni, hogy tudjunk fürödni, és meg nagy nyugodtan lesétáltam a fürdőruhámba, és persze egy csomóan ott üldögéltek a forrás mellett, és amint megláttak elkezdtek bámulni, az egyikük még bocsánatot is kért a barátnőjétől (konkrétan annyit mondott neki, h bocsi xy, de ez...) és megállás nélkül bámultak, majdnem kiesett a szemük, én meg szokás szerint iszonyatosan elvörösödtem. A barátnőm meg ott röhögött mellettem, hogy mennyire szerencsétlen vagyok. Amikor meg egy bálon voltam azzal a fiúval aki tetszik nekem, akkor meg vagy 8-szor megkérdezte, hogy fel nem-e fázok, és ne adja-e oda a zakóját. Én meg csak hajtogattam, hogy nem nem. Aztán megint csak az a barátnőm világosított fel, hogy bizonyára nem véletlenül ajánlotta fel a zakóját... Amikor pedig sátraztunk az erdő közepén, én gyanútlanul cicagatyát vettem fel egy hosszabb pulcsival, mert nagyon kényelmes, és gondoltam úgyse nézi senki, hogy mi van rajtam. Ehhez képest az egyik lány rögtön mondta, hogy úristen xyz milyen gyönyörű lábad van, amire én nem tudtam mit szólni, és tök vörös lettem, és persze rá 2 percre az egyik lány közölte velem, hogy jó a seggem, amire meg főleg nem tudtam mit válaszolni. Ha pedig azzal a fiúval beszélgetek aki tetszik nekem, akkor ő sosem az arcomba néz, hanem a nemlétező melleimet stíröli, vagy a lábaimat.

Tudom, tudom örüljek, hogy nincs ennél nagyobb gondom, de ez már kezd nagyon zavarni. Mégis mit csináljak, hogy ne csináljak magamból minden egyes alkalommal egy komplett idiótát?


Mivel borzalmasan hosszan ecseteltem a részleteket, ezért nagyon szépen köszönöm annak, aki időt szánt rá és elolvasta. :))


16L



2012. jún. 24. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEm értem mi a probléma. Szép vagy. Fogadd el. CSak szűrd ki azokat a srácokat akik a skalpokat gyűjtik és ne add meg nekik azt az örömöt, hogy szóbaállsz velük.
2012. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nekem is mindig mondogatták az osztálytársaim, hogy milyen szép vagyok meg hogy milyen jó seggem van és én se tartom magam olyan szépnek de egy idő után már ha nem csodálkoztam rajta hogy miért mondják hanem azt mondtam, hogy köszi sokkal jobban és magabiztosabbnak éreztem magam. sztem fogadd el, hogy szép vagy mert nyilván nem véletlen mondogatják:)
2012. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szabad megkérdeznem, hogy hol laksz?:)
2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem szeretnék ismerkedni. (Főleg nem itt) Van már kiválasztottam. :) Csupán néhány tanácsot kérnék. :)
2012. jún. 24. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem tartod magad nagyon szépnek még más tarthat :)
2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

tényleg nagyon szép lehetsz! :o

amikor dicsérnek egyszerűen mondd azt h köszi :D

2012. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem ismerkedsz, pedig épp ilyen lányt keresek már jó ideje. A sok egoista, beképzelt, nagyképű, beszólogatós lányból már elegünk van, fiúknak! :D
2012. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyél szerencsés!
2012. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked könyvírónak kéne lenned.:D Ilyen tini regényeket írhatnál.:D De komolyan. Ahogy így olvastam soraidat szinte a szemem előtt voltak a dolgok.:)) Amúgy örülj neki, mondj annyit hogy köszi+mosolyogj.:)
2012. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem vagy szerencsétlen. Van olyan ismerősöm aki csak rájátszik hogy ilyen... legalább te nem.:)
2012. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!