Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar velem 1 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem 1 lány se járni amikor nagyon jól elvagyok velük?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem h nagyon jó hangulatba telnek a beszélgetések és mégis elutasítóak..

Neten is, élőbe is.. pedig már nagyon soknál próbálkoztam :/

Mindig vmi poénos dologgal kezdeményezek, csak úgy nem megyek oda h ismerkedjünk, így aztán 10ből 9 meg is adja az esélyt és elkezdünk dumálgatni aztán 1x csak leléptetnek pedig még egyátalán nem kezd el unalmassá válni a dolog..


2012. aug. 8. 15:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

hát h ezek a nők milyen okosak :D

erre nem is gondoltam..

2012. aug. 8. 16:06
 12/22 anonim ***** válasza:
Ne öltözz nőnek, és menni fog.
2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
kössz..
2012. aug. 8. 16:08
 14/22 A kérdező kommentje:

de még ezis durva h ezekszerint 1 csajnak se jövök be..

pedig én aztán mindenfélével próbálkoztam már, jócsajjal , kevésbé jóval is és mind kudarc lett..

csak arra figyeltem h a stílusa olyan legyen mint az enyém ne az az unalmas legyen

2012. aug. 8. 16:13
 15/22 anonim ***** válasza:
am én vok az 1.,6.,10.és szerintem ha barátnőt akarsz vannak ahhoz weboldalak,ahol saját korosztályodból választhatsz.14/l
2012. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszi, de ezzel csak az a baj h én úgy nem tudok ismerkedni mert engem csak a külső nem tud megfogni, szval vmi szitu kell h lássam milyen a stílusa :S
2012. aug. 8. 16:49
 17/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem vagy nagyon csúnya, bunkó és/vagy hülye, akkor előbb utóbb találsz valakit. Nem tudom, mennyi idős vagy, de nem hiszem, hogy bármiről lemaradtál volna, nem kell így érezned. Amúgy megfelelő értékekkel rendelkezel ennyi alapján (jól lehet veled dumálni, nem a külsőre mész..), maradj ilyen!
2012. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

van a tinirandi.hu és ott megadják (nem mindenki)az érdeklődési köreiket+mit akarnak+isznak-e+dohányoznak-e+milyen korú milyen magas embert akarnak maguknak.

14/l

2012. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

köszi, aranyos vagy, de a tinirandihoz én már kicsit koros vagyok sztem :D

20 fölötti-re gondolj, csak fiatalos stílussal :)

2012. aug. 8. 17:19
 20/22 anonim ***** válasza:

vannak ott 20 feletiek is

14/l

2012. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!