Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha láttok valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha láttok valahol utcán/buliban akárhol ahol nem egy társasággal érkeztetek egy szép lányt akit felakartok szedni milyen dumával mentek oda hozzá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 19:22
1 2
 11/18 Marci85 válasza:
Ha mosolyognál a kérdésemen, akkor biztos kérdeznék még tőled. De szerintem szórakozó helyen nagyon nehéz ismerkedni.
2012. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem én dobtam be az alábbi "fantasztikus" szöveget, de saját fülemmel hallottam:

"Szia, hallod idejövök már hozzád, mert olyan jó a segged, hogy nem igaz"

Már magamban röhögtem a srácon... DE NEM!!! A csaj teli szájjal vigyorog rá, és megköszöni(!) a bókot.


I don't want to live on this planet anymore...

2012. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Marci biztosan mosolyognék tetszene hogy valaki nem az utolsó válaszoló hallott szövegével jön oda hozzám :D Az azért durva hogy megköszönte a bókot....én kb annyit tetem volna hogy jó messziről elkerülöm...nem értem én hogy mi tetszik egy lánynak az ilyen bókban...a pasi ezzel azt mondja kb hogy hm jó a segged,de az arcod már nem érdekel sötétben is megdönthetlek...jó ez most egy szélsőséges példa ,de tényleg furcsa módja az ilyesmi az "udvarlásnak" xD
2012. aug. 7. 21:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Talán előbb mosolyogj rá...:) adj jelt, hogy tetszik, ha valami bunkó oda jönne aki nem is jön be elhajtanám, szóval ne fuss felesleges köröket, ha vissza mosolyog vagy látod rajta, hogy bejössz neki te is, akkor csak simán szia hogy vagy és a többi megy magától :) Sok sikert!
2012. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a szöveg tárgytalan,ha nem tetszik neki a burám úgyse áll szóba velem.xd
2012. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Marci ez tényleg jó és érdekes kérdés, nem az a szokványos hétköznapi :) am utolsónak is igaza van... L/19
2012. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért diszkóba nem tudja egy csaj azt reagálni hogy honnan ismerjük egymást?Dehogynem,sőt!Egyébként mi a bunkó abban hogy egy srác megdicséri egy csaj seggét.Csajok örülnek ennek.
2012. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 M--F. válasza:
Ma így megy"" Kijössz velem?? Hmmmm Ki!!
2012. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!