Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokkal, ismerkedés ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal, ismerkedés ötletek?

Figyelt kérdés
21éves vagyok, és sajnos nagyon kevés korombeli barátom van, legtöbb ismerősöm 10-15 évvel iősebb nálam ,de így elég nehézkés mondjuk 18éves lányokkal ismerkedni.Sokszor van,hogy látok egy szép lányt és elfog a vágy ,hogy húú szívesen elmennék vele randizni de ismeretlenhez így oda menni mondjuk egy boltba akárki akármit mond az gáz.Ismerőseim meg nem nagyon járnak bulizni meg ha megyek velük azért egy 35 évessel mégse mehetek oda 17éves lányokhoz.Tehát nem tudom mit csináljak,csak azt érzem ,hogy így elmegy a fiatalságom.És az a vicc,hogy amúgy csomóan ki se nézik belőlem ,hogy esetleg ilyen gondom (és csak kérdezik,mért nincs barátnőd blabla) lenne ezért inkább nem is rontom az imidzsem azzal,hogy ismerősnek panaszkodjak.

2012. aug. 7. 00:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy. :(
2012. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miert nem? :O
2012. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát nemtudom aki ezt kérdezte az F v N de most őszintén odamegy hozzád valami vadidegen az utcán 1 hülye dumával abból nem lesz semmi.
2012. aug. 9. 19:23
 14/19 anonim ***** válasza:

hidd el a mai csajok jó része simán megnevettethető ha odamész hozzá viccelődni :D

és utánna már szóba is elegyedtetek 1mással ;)

de azért a kicsit félénkebbeknél érdemes próbálkozni, ők nem bunkók, max kötöszködnek kicsit az elején :D

2012. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ááh nehéz ügy vagyok tényleg, mert így tök ismeretlenekhez odamenni viccelődni nem az én műfajom. Nincs baj a humorommal csak így egy tök vadidegennel nem tudok egyből viccelődni:D meg úgy hirtelen nem is jutna eszembe
2012. aug. 9. 19:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem neha van h olyan a szitu h teszek vmi vicces megjegyzest es akk mar beszelunk is. De nyilvan csak ugy nem lehet. De szinte minden nap adodik ilyen helyzet :)
2012. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tényleg reménytelen eset vagy. Interneten nem akarsz,buliba se(ezt megértem) ,utcán se..Akkor mi neked a hétköznapi mód?
2012. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

hétköznapi lenne például baráti társaságon keresztül (csak az a baj nincsen olyan társaságom akinek az ismerőseivel lehetne) illetve valami bárba pubba (ezt kifejtettem)

de majd csak alakul valahogy:)

2012. aug. 15. 15:28
 19/19 anonim ***** válasza:

Én már kerestem itt olyat aki jönne velem csajozni, közösen mégis csak jobban megy, jobban lehet viccelődni. :D

Merre laksz am? 22/F

2012. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!