Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokkal, ismerkedés ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal, ismerkedés ötletek?

Figyelt kérdés
21éves vagyok, és sajnos nagyon kevés korombeli barátom van, legtöbb ismerősöm 10-15 évvel iősebb nálam ,de így elég nehézkés mondjuk 18éves lányokkal ismerkedni.Sokszor van,hogy látok egy szép lányt és elfog a vágy ,hogy húú szívesen elmennék vele randizni de ismeretlenhez így oda menni mondjuk egy boltba akárki akármit mond az gáz.Ismerőseim meg nem nagyon járnak bulizni meg ha megyek velük azért egy 35 évessel mégse mehetek oda 17éves lányokhoz.Tehát nem tudom mit csináljak,csak azt érzem ,hogy így elmegy a fiatalságom.És az a vicc,hogy amúgy csomóan ki se nézik belőlem ,hogy esetleg ilyen gondom (és csak kérdezik,mért nincs barátnőd blabla) lenne ezért inkább nem is rontom az imidzsem azzal,hogy ismerősnek panaszkodjak.

2012. aug. 7. 00:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
Esetleg ismerősök, ismerőseinél próbálkozz. Vagy menj el szórakozóhelyre és szólíts le lányokat, próbáld meg! Úgysem fogtok többet találkozni ha gáz a dolog, a gyakorlat teszi a mestert!
2012. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Netes társkereső oldalak? Próbáld meg :)
2012. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
netes társkeresőn jó csajokat nem nagyon találsz mert nem szorul rá arra,hogy ott ismerkedjen:D meg szeritem is szar neten ismerkedni.
2012. aug. 8. 11:22
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz az. Amíg nem próbáltad,nem is fogod megtudni, Szerintem mindenképp megér egy próbát. Előbb találsz neten egy normális csajt. Rengeteg ismerősöm talált magának életre szóló társat neten. Én is ott ismerkedem és nem tartom magam rossz csajnak :)
2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

hát már volt,hogy fellestem ilyen oldalakra de én valahogy így ránézésre 2 végletet láttam:D

vagy ronda vagy ha jólnézki akkor azért jár oda ,hogy hízlalja a máját:D

de én nem interneten akarok lányokkal ismerkedni hanem élőbe rendesen hétköznapi módon, arról nem beszélve ,h pórul járni se akarok,hogy élőbe nem tetszene a csaj de ott kell szenvednem vele hamár elhívtam kép alapján valahovaD:

2012. aug. 8. 16:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?:O
2012. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
ha pesti vagy menny a hajogyári szigetre bulizni ,ott tuti becsajozol:D
2012. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pest király hely, teli van város kirakott mellű csajokkal :D
2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem szeretem a hajógyárit, és nem akarok valami hülye kurv*t felszedni:DDDD
2012. aug. 9. 18:51
 10/19 A kérdező kommentje:
jade utcán nem megyek oda 1 idegen csajhoz, ha kirakott mellü ha nem:D
2012. aug. 9. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!