Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány megölel mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megölel mikor elköszönünk egymástól, akkor honnan tudom, hogy az baráti ölelés volt e vagy több?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudhatod, hacsak lenem szűröd az eddigi kapcsolatotokból, hogy hogyan viszonyult hozzád.
2012. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ölelés hossza árulkodó, és ha belemarkol kicsit a ruhádba, akkor azt veheted a ragaszkodni vágyás jelének. Ha kimarad a légzése az ölelés előtt, majd mikor átöleled és sóhajt halkan egyet akkor is vágyik rád. Persze ezt már nehezebb leszűrni.
2012. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké. Amire emlékszem, hogy kicsit közelebb hajoltam. Kb. 5 centit hajoltam felé, majd mint valami egérfogó, (vagy mérges kígyó) hirtelen rám csapódott.

Lehet, hogy szerelmes belém, de még nem akarta, hogy megcsókoljam. De az is lehet, hogy csak kedvel.


Ebből lehet valamire következtetni, hogy hirtelen megölelt.

Úgy értem, hogy nem olyan volt mint amikor egy rokont megölel az ember. :)

2012. aug. 7. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!