Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársnőm és összes fiúosztálytársamnak tetszett beleértve engem is de senki se próbálta felszedni csak én és már jól is haladtam vele szinte mindig vele voltam ... egy idő után már ő is el kezdet rám máshogy tekinteni megosztotta a személyes dolgait meg egyebeket mikor mentünk haza megölelt meg hasonlók de aztán vége lett a sulinak és köztünk is a dolognak. De én nekem még mindig tetszik sőt szeretem is már most elkezdtem vele facen chatelni és nagyon normális velem és az lenne kérdés hogy hogyan kezdjek közeledni hozzá valamit tippek ? Nagyon fontos ő nekem nem csak azért ahogy kinéz hanem belsőleg is.

2012. aug. 3. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, hívd el valamilyen programra stb.
2012. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!