Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan lehetne manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehetne manapság találni kedves, bájos, párját igazán szeretni tudó lányt, akinek fontoasabbak az őszinte érzelmek, mint a külsőségek és a vagyon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet csak keresni kell, ami viszont elég nehézkes :)
2012. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

3. meg 8.


ez milyen ökör felfogás ami nektek van? discoba nincs normális lány a könyvtár meg tele van velük..Istenem...:D


17 éves vagyok kb 12 évesen voltam utoljára könyvtárba, szórakozni meg sokat járok nyáron, évközbe annyira nem. most párkapcsolatom van, így ritkábban járok (3 hetente 1 este). nem vagyok partyfüggő, volt, hogy fél évig nem voltam mert nem hiányzott, de a nyár nálam a bulikról, barátokról, és persze a barátomról szól. az egyensúlyt kell megtalálni.


ezek mellett csúnya se vagyok, jól öltözködök stb. SŐT aranyos, kedves vagyok, a barátom számomra a legtökéletesebb, és bár a barátom jól néz ki, nem a külső nálam az 1. csak kell az a + hogy megfogjon és kész. a pénzre meg mindig is sz*rtam, sőt én kínosan érzem magam még akkor is ha mondjuk sétálni vagyunk, és kitalálja, hogy menjünk el pizzázni és nálam épp egy ft sincs. úgyhogy ne hallgass rájuk, hogy a discoba nincs a könyvtár meg hemzseg a tökéletes lányoktól

2012. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Kedves 12-es ! A könyvtárat ironikusan értettem.Meg látszik hogy 12 évesen voltál utoljára könyvtárban. Nem rossz indulatból mondom. Amúgy meg szerintem lehet rendes kis csajt találni akár egy szórakozóhelyen is ,csak nem olyan sok található belőlük az említett helyen.

17/L

2012. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, lehet 12 évesen voltam utoljára ott, de én mégis tudok helyesen írni. na puszillak:D
2012. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én eddig leginkább csak anyagias öntelt beképzelt libákkal találkoztam. Ha nincs 50 misid meg fekete sportkocsid, szóba se állnak veled :@ sokat képzelnek magukról.
2012. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!