Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy éve még minden bájos, alacsony, cuki külsejű lányban a jót, a szerethetőt láttam, míg ma már csak a rosszat, a beképzelt, elkényeztetett, egoista, nagyképű, nagyszájú boszorkát?

Figyelt kérdés
Egy éve még boldogabb is voltam, amikora a sok szép, alacsony, aranyos lányt láttam, de ma már nem érzek így, nem látok bennük semmi szerethetőt, csak azt érzem, hogy ők is vagy elviselhetetlen tini pitsák vagy úgyis csak kihasználnának, felesleges még rájuk is nézni.

2012. jún. 25. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért,mert sok negatív tapasztalat ért.

És valamilyen szinten igazad van, sok ilyen lány van, de van sok bájos, alacsony, cuki külsejű lány is, akik belsőleg is ilyenek..:)


18/L

2012. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam teljesen ugyan ez van,de azért figyelek hátha találok egyet az ellenkező tipusból:D
2012. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
esetleg nem csalódtál, vagy nem vertek át?
2012. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Debrecen 22/F vagy gondolom,elég unalmasak már ezek a kérdések mindig ugyanaz van csak másképpen megfogalmazva..

Könyörgöm hanyagold már ezeket a kérdéseket.

Én is egyetértek veled mégse irok ki ilyen kérdéseket.

2012. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem több ember is nyíg egyszerre, nem biztos hogy a híres Debreceni srác az :D
2012. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az a debreceni srác még ma regeltem egyébként, de azt mondhatom, hogy az utóbbi időben egyre jobban látom, hogy használnak ki fiúkat ezeka tini lányok, saját húgom is mondott pár durva sztorit, talán ez is hatott ennyire negatívan rám, vagy az, hogy a facebookon is elég bunkók a sezbb lányok? De régebben is találkoztam ilyen lányokkal, mégis először minden nekem tetszőben az utcán a jót láttam, szóval érdekes, mire ez a változás
2012. jún. 25. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató amit mondasz. Leírnád hogy húgod miket mesélt és neked milyen tapasztalataid vannak?
2012. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a szavaidból kiveszem személyes tapasztalatod még nem nagyon van a témában. Facebook-ot hagyjuk:D Sok ilyen lány van, az stimmt, de legalább ugyanennyi akik nem ilyenek. Csak hát ugye azokat nehezebb észre venni, mert ritkábban nagy a szájuk.
2012. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig a debreceni srác szokta ezeket a jelzőket használni, hogy "cuki, alacsony, bájos", és az ő kérdései is részben arról szólnak, hogy ezek a lányok mennyire igazságtalanok és gonoszak. Gyanús.


Na, de nem személyeskedek. Az az oka, hogy rossz a tapasztalatod és a negatív dolgokra hajlamos erőteljesebben emlékezni az ember, mint a pozitívakra. Az emberek emlékezetében sokkal tovább él a gonoszság, mint a jóság.


Hidd el, hogy sok olyan lány van, aki amúgy szép és belül is normális, csak lehet, hogy nem akarod észrevenni őket, mivel arra koncentrálsz, hogy a lányok milyen gonoszak ls rosszak.

2012. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!