Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért számít ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért számít ennyire az, hogy egy fiú olyan magas legyen, egy alacsony fiút már nem is tudtok szeretni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ez mindenkinél másképpen van:)

én például mindig is a magas srácokra buktam:))

de van aki az alacsonyabbra ...tehát ezen nem kell aggódni

biztos,hogy találsz olyat, akinek pont ezért jössz be

2012. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel hogy alacsony vagy nem csak legyen normális
2012. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Mert ha a pasikat megértik, hogy modell alakú barátnőt akarnak, akkor a nőket mért nem?

Na, csak viccelek. Szerintem ez hülyeség. Az egyik barátom ugyanolyan magas volt, mint én, sőt, még kicsivel alacsonyabb is, pedig én sem vagyok egy égimeszelő. Ha nálam sokkal alacsonyabb illetőről lenne szó, az úgy már érdekes lenne, de ez sem kizáró tényező.

2012. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én magas fiú vagyok és első kézből mondhatom, hogy nem ragadtak rám a lányok pusztán azért mert magas vagyok (mert amúgy sem :D)Előbb-utóbb úgyis megtalálod az igazit!
2012. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat, hogy alacsonyabb nálam, de ha már választhatnék, akkor inkább a.magas
2012. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én se értem miért jó a lányoknak a 20 centivel magasabb pasi..de én 186 cm vagyok,szóval azért örülök neki
2012. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez olyan, hogy a nőknek és a férfiaknak is vannak preferenciáik.

Egy fiú sem vonzódik egy 150 centi magas, mégis 95 kilós lányhoz, a lányok sem egy alacsony fiúhoz.


Egy fiútól elvárom: magasság, jóképűség, humor, kis pénz (nem ez a legfontosabb, de azért legyen neki valamennyi), határozottság, férfiasság, jó fellépés, kis agresszió, jó szöveg. Nem olyan teljesíthetetlen elvárások.

2012. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 10:36


Gratulálok! Nem olyan teljesíthetetlen? Hát aki alacsony az nem tud nőni, nincs rá csodaszer, akkor cseszheti magát és örökre maradhat szűz!


Egy kövér lány meg tehet érte, hogy lefogyjon, ez a nagy különbség!


Tudjátok mit magyar nők én nekem elegem van belőletek, megyek ki külföldre, ahogy egyik alacsony haverom is teszi nem sokára, itt tényleg nem becsülik az embert, aki alacsony.

2012. jún. 23. 10:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nekem a volt párom nagyon magas volt, 190 felett volt, a vállaig sem értem kb fel. Nem a magasság alapján választottam őt. Én már inkább az alacsonyabbra szavazok, mert akadt hátránya a magasság különbségnek. De nem ez alapján választok magamnak párt, ha kedvelem szeretem a másikat, nem érdekel ha 2 méteres is vagy ha alacsony.
2012. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, most komolyan az itteni válaszok alapján döntöd el, hogy kimész külföldre? Ráadásul emiatt, és még úgy, hogy itt sem volt többségben az, aki azt írta volna, hogy az alacsony termet hátrány? Azért szerintem ezt gondold meg. Mivel konkrétan akik pozitívan válaszolnak, azokat meg sem hallod, szerintem téged zavar leginkább, hogy alacsony vagy és nem a lányokat.
2012. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!