Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért számít ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért számít ennyire az, hogy egy fiú olyan magas legyen, egy alacsony fiút már nem is tudtok szeretni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam alacsonyabb ne legyen.

Pszichológia: védelmezőbbnek hat, tűnik, egy nálam magasabb férfi. Nem mi irányítjuk ezt.

2012. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy menjél, senkit nem érdekel, magadnak generálod a problémát, mint az összes többi itt nyígó fiúcska.
2012. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyelj!Szerintem külföldön sem lenne egyszerűbb a helyzeted alacsonyként, ott is divat ez a 180 cm rulez.. Én is kaptam már eleget a védelmi és magassarkú dumájukból, de lassan már nem veszem fel az egészet..

Még hogy az alacsonyság NEM hátrány??!! ezt komolyan mondod? Mindenben hátrányban vannak az alacsony <175cm férfiak. Legyen ez a nők, munkahelyi pozíció, egészségi állapot terén (alacsony emberek hajlamosabbak a szív és érrendszeri betegségekre, rövidebb ideig élnek kivételek vannak pl. Japán, de ez csak 1 kivétel)..

Szóval sehogy sem egyszerű, mert tény, hogy lb a nők 95%-ál alacsonyként <175cm, nincs sok esélyed, csak ha van gondolom tudod mivel kompenzálni...

pá! 26F/172cm

2012. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!