Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan lehetne manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehetne manapság találni kedves, bájos, párját igazán szeretni tudó lányt, akinek fontoasabbak az őszinte érzelmek, mint a külsőségek és a vagyon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem itt, és nem így.
2012. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akárhol, ez nem helytől függ. A hogyanra pedig nincs egy sablonos válasz, végtelen módon. 24F
2012. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sajnos elég nehéz. Diszkóban tutira nem.

Amúgy szerintem hülyeség keresni. Ez egy tipikusan olyan dolog, hogy bármikor beüthet véletlenszerűen a "nagy szerelem"

2012. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sehol...
2012. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az álmaidban:) Látod, erre mondják, hogy tökéletes nő nem létezik. Te pedig pont ilyet keresel.
2012. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Bele lehet fogni. Próbálkozni kell. Az összes 'feltételed' szubjektív. Arra ne számíts, hogy a lány mindenben 100%ig meg fog felelni...
2012. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ajnemny? Kroker p'syzidnye!
2012. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Menj el könyvtárba ! Amúgy tökéletes nő nincs,sem férfi.Esetleg a te számodra tökéletes.Én momentán nem azt nézem hogy kinek mekkora vagyona van,számomra az a fontos hogy belül milyen,hűséges-e ,hogy viszonyul hozzám,őszinte és nem utolsó sorban szeressük egymást. Vannak még ilyen lányok,kik nem a külsőségre és a vagyonra figyelnek,csak sajnos kevés van belőlük.És ha már itt tartunk,miket leírtál azok a tulajdonságok a visszahúzódobb ,szerény csajszikra illik. Remélem hogy segíthettem .

17/L

2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De,discoban is lehet. Egyik barátnőm ott jött össze a barátjával,bár előtte talán már látta itt-ott.Sem a srác sem barátnőm nem az a tipikus partyarc,aki mindegy hogy kivel,de valakivel lefekszek a buli végén.Egy bulihelyen sem mindenki olyan.Van,aki csak szórakozni jár,nem felszedetni magát.
2012. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

10:37-es vagyok

Szerencsére bennem minden általad felsorolt tulajdonság megvan,viszont nekem fontosak a külsőségek.Ami annyiban merül ki hogy legyen stílusos és igényes a ruhájára,rendesen tisztálkodjon,szóval figyeljen a megjelenésére,de azért ne essen a piperkőc kategóriába.A nemlétező vagyona(úgyis a szüleié)pedig nem érdekel.Nem akarok egy BMW kulcsába szerelmes lenni,vagy egy medencés villáéba.

2012. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!