Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára hogy többet érzek iránta, mint barát?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy nagyon jó a kapcsolatunk. Egyenlőre még csak baráti. Sokat nevetünk, beszélgetünk egymással, egyszóval nagyon jól érezzük magunkat együtt. Jelenleg nyári gyakorlaton vagyunk. Alig várjuk hogy együtt legyünk beosztva. Mondta hogy cseréljek már beosztást, hogy együtt legyünk délutánosok. Most ez vagy csak barátság, vagy több mint barátság. Már énsem tudom. Felőlem biztos hogy több, de felőle nem biztos. Ha meg bevallom neki, akkor nem lesz már ugyan olyan a kapcsolatunk mint eddig. Ezt pedig nem szeretném elveszíteni. Pár hónapja szakított a barátjával, vagyis hát nem is annyira voltak együtt. Inkább csak kavartak. Jelenleg már nem is beszélnek egymással. Nagyon tanácstalan vagyok, nem tudom már hogy mit tegyek. Szerintetek?
2012. júl. 31. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

MOZDULJ, különben más lecsap rá előtted!!

Hívd el gyak után valami közös programra, akármire, és tereld az érzelmekre a szót:)

2012. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem hogy szoktunk együtt járni pizzázni is. Van amikor ő hív meg, van amikor én. Ott is jól éreztük magunkat, nevetgettünk, beszélgettünk. Lényeg hogy a kínos csend elkerülte a társaságunkat.
2012. júl. 31. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
ez vagy nagyon jó barátság, vagy egy hatalmas szerelem... nemtudom, hogy adjad tudtára, mert kockázatos, de ha félsz, hogy valaki lecsap rá, ne szalaszd el az alkalmat!
2012. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amikor elmentek valahova, kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki valaki. Ha nemet mond és ő is visszakérdez, kezdj el vakarózni és csak hát öö...-zél, és mond azt neki, hogy tetszik neked valaki, de nem mersz nála kezdeményezni... próbálj meg minél tovább erről beszélni, és valahogy sejtesd vele, hogy ő az. Aztán ha nem jön rá magától egy idő után, kérdezd meg, hogy rájött-e, hogy ki az. és ha nem, akkor már nem tom mit csinálj... csak akkor mond el neki, hogy ő el akarja intézni, hogy együtt legyetek beosztva, abból tuti rá fog jönni. és ha látod rajta, hogy örül neki, akkor közeledj hozzá. nem ismerem a lányt, de ha olyan, hogy nem hozná zavarba, fogd meg a kezét, vagy csak egyszerűen kulcsold össze a te kisujjaddal az ő kisujját :P bocsi hogy hosszú lett.


Én ha fiú lennék, tuti ezt csinálnám :)

2012. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!