Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még rendes, hűséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rendes, hűséges, párjuk mellett kitartó, ragaszkodó lányok?

Figyelt kérdés
Mostanság sokat csalódtam a lányokban és kezdem elveszteni a hitem, hogy valaha is találhatok olyan lányt, akiért érdemes küzdeni. Nézem a sok szerelmes párt és hiányzik egy lány az életemből mégsem érzem már úgy, mint fél éve, hogy találhatnék egy igazán kedves, bájos teremtést, ez sajnos a sok csalódás miatt alakult így.

2012. júl. 31. 00:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok 18L
2012. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a 'normális' lányok 'csoportját' erősítem!

nos, igen elkurvult a világ,DE még maradt értelmes és szerethető lány.Csak minket általában észre sem vesznek.és ez a szomorú...

16/L

2012. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Fura, pár hónapja még simán ráírtam volna az itt válaszoló lányokra, ma meg már nem is érdekel, értelmét sem látom.
2012. júl. 31. 02:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól hogy valaki k.urva e vagy sem. Ha szereted az illetőt kitartasz mellette ha nem meg nem. Ennyi
2012. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
vannak, hogyne lennének.csak ezek a lányok többnyire nem tűnnek ki a tömegből.meg általában nehezen alakítanak kapcsolatot,mert valószínű , hogy egyszer már pofáraestek, ha nem többször,amiatt mert az ilyen lányokat nem nagyon becsülik.és félnek egy újabb csalódástól.vagy még titkon mindig szerelmesek abba , aki pofára ejtette őket. ez a tapasztalat.
2012. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyen vok férfiba hiába vagyok hűséges mindig rábaszok... soxor koppantam már voltak olyan nőim akik szanaszét csaltak volt aki csak 1x félre lépet volt aki hűséges volt de utóbibból a legkevesebb.

Sajnos mostanra én úgy vagyok vele h ha nagyon úgy van lépjen félre mer úgyis viszket a lánynak, csak 1: ne tudjak róla meg ne híresztelje 2: használjon kotont mert nem fogom kenegetni a fszom senki hülyesége miatt.

19F

2012. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!