Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor van megfelelő alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van megfelelő alkalom arra hogy megcsókoljam?

Figyelt kérdés
Hali! A kérdésem nem az, hogy "hogyan csókolózzak" meg ilyesmi hülyeségek. Mikor van megfelelő alkalom arra hogy megcsókoljam? Pl: Amikor ülünk egymás mellett, ad egy puszit, nemtudom hogy megcsókolhatom-e vagy nem, de mire odafordulok már vissza is fordult.
2008. máj. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha közben visszafordul, akkor inkább hagyd békén.

De néha te is feléfordulhatsz - és, ha akkor ő is odafordul (a mozgásra), akkor megpróbálhatod.

Vagy a búcsúzáskor: a búcsúpuszi közben meg is lehet ölelni :-)

Aztán az első puszi után óvatosan húzd közelebb... azonnal érezni lehet, hogy szeretne-e ő is közeledni. Ha nem ellenkezik, akkor mehet a csók is! Ha ellenkezik, akkor lassíts egy kicsit, és adj neki 1-2 mp-et, hogy eldöntse. Utána próbáld meg még finomabban... ha így sem hagyja, akkor még nem kész rá.

2008. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk úgy volt, hogy a barátom először adott egy puszit a fülemre. Aztán mégegyet, suttogta, hogy jó az illatom, stb. Aztán jött az arcom, de csak szép lassan (majd bele őröltem, mire a számhoz ért) . És akkor jött a szám széle stb. Padon ültünk amúgy egy parkban ;)


Sok sikert. Lényeg, hogy amikor megcsókolod ne támadd le, és ne told le a nyelved agyből a torkába!

2008. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szija amikor eggyütt vagytok és azt gondolom kettesben ...akkor ha már ő ad puszit akkor szerintem nem venné rosz néven ha te is adnál aztán a következőt 1-2 perc mulva beljebb stb stb és igy folytasd és először pár napig csak szájra puszi aztán amikor szájra puszivan és ő is viszonozza szoval vissza csokol akkor fogd meg az arcocskáját a kezeddel és adj neki hoszabad először szerintem ne trüközz a nyelveddel szija :)
2008. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hali! Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 7. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor,amikor úgy érzed. Csak akkor csókold meg,ha úgy érzed,hogy már megbízhatsz benne. Nincs rá recept,erről neked kell döntened.

De nem árt megbizinyosodni róla,hogy ő is hasonlóan érez e.

2008. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehhez kell, egy "most vagy soha" pillanat. Személyes élmény: első randi, kávézó, forró csoki. Beszélgettünk, érződött, hogy egyikünk se közömbös a másik iránt. Egyszer csak megkérdezte: "Nem csokis a szám?". Mire én odafordulok, aztán a szemébe nézek: "Letörlöm...". Körülbelül 0,1 másodperces tiltakozás volt tapasztalható :)

Tehát hogy ne csak anekdotázzak itt: a szeméből elég nagy bizonyossággal kiderül. Ha mosolyogva a belenézel (csak finoman, nem kell fogkrémreklám), és nem kapja el a tekintetét, sőt, még vissza is mosolyog, akkor itt az idő. Aranyszabály: GYROS (és hasonlók) UTÁN SOHA! MÉG RÁGÓVAL SE! :)

-G-

2008. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként le is lehet támadni a másikat egy csókkal. ilyenkor vagy pofán csapja a másikat,vagy jobban rákap.:D


egy idő után lehet már érezni ha a másik is érez már valamit. de sokszor az ember nem tudja és kénytelen kockáztatnia. A pillanat törtrésze alatt történik meg a dolog.

A dolog csak akkor működik,ha az egyikben legalább ott a vágy.

Én is elmondom a sztorim,hátha segít.

nálam úgy volt,hogy mentünk az utcán és beszélgettünk. időnként egymás szemébe néztünk. amikor pedig a kapcsolatunk fontos pontjából jutottunk,akkor éreztem hogy vagyok rá. szorosan megöleltük egymást,majd egymás arcát kezdtük el puszilgatni. majd összeért a szánk és egy végeztünk pár mozgást,ami ilyenkor szokott lenni. Aztán átváltottunk nyelves csókra.

A lényeg,hogy többféleképpen el lehet jutni a csókhoz. Ha valóban vágysz rá akkor megtalálod a módját és úgyis megteszed.

2008. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!