Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Véleménykutatást! :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Véleménykutatást! :D Nektek milyen a megfelelő pasi?

Figyelt kérdés
Kinézetre,belső tulajdonságokra,és egyebek...minden adatot kérek,amit csak szeretnétek megadni ;)
2011. febr. 14. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

kinézetre

-legyen mackós típus

-magas(180-190cm)

- legyen testi kiállása(egyenes derék,emelt fő vagyis ne legyen görnyedt tartású)

-érzéki szája legyen

-formás feneke

Belső legyen

-humoros

-okos

-udvarias

- jól nevelt

-talpraesett

-sokoldalú

-érzéki

-megbízható

-őszinte

-kitartó

Így elolvasva ez egy álom pasas aki létezik..Ő az én férjem...

2011. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kinézetre:

Legyen tiszta, ápolt, ne kórosan elhízott, vagy éppen ennyire, de amúgy bármilyen alkatú lehet, bár inkább a kis pocak tetszik. Inkább a sötétebb hajúak jönnek be, de ez sem annyira mérvadó. Ne legyen sokkal alacsonyabb nálam.

belsőleg:

magabiztos, jó humorú, beszédes, erős, érzékeny, szeretetre méltó, hűséges, ragaszkodó, megértő, intelligens, gondoskodó.

2011. febr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háát az eddigi válaszadók közül látom,ti az érettebb "férfiakra" buktok,és nem az úgynevezett "pasikra" :) Mert valljuk be nagy a különbség ;) A második válaszadónak üzenném,hmm...megismerkednék ilyen lánnyal én is,aki ilyen pasit keres...:)
2011. febr. 15. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:
00:07-es én is pont olyan vagyok mint amit leírtál :D. 18/F :P(De sajnos a csajok nem akarnak engem :S)
2011. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külsőre:

Magas, minél magasabb (erre bukok, sajnálom) és a másik a széles vállak:) a testalkata majdnem mindegy, de imádom a szép széles vállakat (ezzel kapcsolatban nincsenek azért túlzó elvárásaim:))

Haj mindegy, csak passzoljon az illetőhöz, lehet szép az egészen hosszú haj, ha ápolt és a kopasz is lehet nagyon szexi és az átmenet is:)

Szép szemek, ez fontos, bár a saját szemét kevés ember tarja szépnek, de ha szépen néz rám...:)

Belső:

Határozott jellem, őszinteség, megbízhatóság. Ne gondoljon magáról túl sokat, de ismerje a saját értékeit, és az enyémeket is. Egymás tisztelet legyen elsődleges. Legyen intelligens, és az élethez nem árt, ha van humora:)


Tudom és akkor most írjam le, hogy én milyen vagyok, ha ilyen magas elvárásaim vannak:) Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de az ideált kérdeztétek:)

2011. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekből a válaszokból teljesen más képet kapok arról, hogy milyen férfit akarnak a lányok, én nagyjából ilyen vagyok mint amiket az első és második leírt, de a vicces, hogy mégsem találok senkit. :d
2011. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

90%: pénzes pasi, menő autó, kigyúrt, agyhalott, de mellette okos, kedves, de azért bunkó is, nagyon szeret akárhányszor is csalom meg, természetes szőke néger, tud vízen járni, meg úgy egyáltalán...

maradék 10%: akármilyen, csak férfi legyen.


(azért írtam hogy valaki igazat is mondjon)

2011. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!