Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy eladólánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy pékségben, aki nagyon megtetszett, de nem tudom, hogyan nyithatnék felé, mivel ilyen helyeken nem szokás ismerkedni, és könnyen elég kínossá válhat a helyzet.

Egyébként szinte biztos, hogy elutasítana, nem látok rajta semmi jelet az érdeklődésre. Ebben persze semmi tragédia nincs, de valahogy mégsem hagy nyugodni a dolog.


2012. júl. 30. 13:49
1 2 3
 21/25 Orsolya0612 válasza:
mondjad neki hogy mizu és ha azt mondja hogy semi akkor jó ha mond valami értelmeset akkor pukkants az orra alá
2012. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már akkor izgulok, ha csak szimplán vásárolni megyek oda. Ha -a vásárláson kívül- megszólítanám, lehet, a beszédben is elakadnék, főleg ezért halogatom a dolgot.
2012. júl. 30. 16:27
 23/25 anonim ***** válasza:

tegnap 16:27


Nyugi! Ráérsz még! Majd valaki más meg meri szólítani és összejön vele. Probléma letudva! :D

2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Aki jó csaj, annak van barátja. Olyan nem nagyon van egy bizonyos kor után, hogy valaki egyedül van és nincs valami számottevő hibája (külső, belső). Mindennek meg van az oka. Hogy van-e barátja, azzal ne foglalkozz. Ha bejössz a képbe, mint Neo a mátrix rendszerébe, akkor az már onnantól nem a te bajod. Oldják meg tőled különböző egyedek.


26/F

2012. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
-Na én vettem már tőled, most te is bevehetnél valamit... IYKWIM.
2012. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!