Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy eladólánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy pékségben, aki nagyon megtetszett, de nem tudom, hogyan nyithatnék felé, mivel ilyen helyeken nem szokás ismerkedni, és könnyen elég kínossá válhat a helyzet.

Egyébként szinte biztos, hogy elutasítana, nem látok rajta semmi jelet az érdeklődésre. Ebben persze semmi tragédia nincs, de valahogy mégsem hagy nyugodni a dolog.


2012. júl. 30. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Amikor ad blokkot, mondd


- erről hiányzik valami!

- ... ?

- A telefonszámod.

2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

'kérsz még valamit'

'ha lehet a telefonszámod' ha bevált akkó tetszel neki ha nem akkó nem

2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
ez melyik pékség?
2012. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hasonló helyen dolgoztam, ugyan nem boltban, de emberekkel, nekem pl. csokit hoztak csak úgy meg kávét. Ott lebzselt az illető, beszélgetett, otthagyta a kávéstermoszt, később érte jött. Ha elfogadja, sima ügy, ha nem, akkor tudod, hogy foglalt. Kolléganőjét is megkérdezheted, hogy van-a barátja.
2012. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

figyelj ide!

először is nincs megírva , hogy hol lehet és hol nem lehet ismerkedni. mindenhol lehet!


Az ilyen eladóknál annyi a különbség h ők egyformán kezelnek minden vevőt, és nekik mindenki annak is számít.Amíg az egyik fel hoz más témát mint hogy kérek 2 sütit.


Kérdezd meg, hogy melyik a kedvenc sütije az itteniek közül. és h meghívhatod e, egyre, vagy egy kávé vagy ilyesmi.

2012. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Eladó vagyok és lány...

Ha hozzám valaki odajönne ezzel a telefonszám elkérős dologgal, én automatikusan nemet mondanék. Még ha tetszik az illető akkor is. Higgyétek el nap mint nap rányomulnak az emberre (egy nap többször is) és meg kell tanulni ezt kezelni (lsd. meg kell tanulni frappánsan elutasítani)...szegény lánynak honnan kellene tudnia, hogy ez most éppen egy ilyen szórakozásból nyomulás vagy tényleg komoly...

2012. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Az lemaradt, hogy próbálj kedvesen, normálisan közeledni...beszélgess vele, majd hívd el valami...de ez a telefonszámos dolog...ezt inkább ne.
2012. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
így van! előbb flörtölj egy kicsit , és ha tudod dobd fel egy kicsit a napját valami normális humorral meg légy nagyon kedves...
2012. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy nincs-e esetleg meleg pitéje? :)
2012. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

# 3: Zalaegerszegen van


Köszönöm a válaszokat, főleg, hogy végre rájöttem, mi is a bajom:


Mivel az egész bevásárlás elég gyorsan zajlik ("mit kérsz?" "még valamit?" "... forint lesz!"), nem életszerű ott elkezdeni bármiről is beszélgetni, flörtölgetni, főleg, ha vannak mögöttem. A direktben rákérdezést a későbbi találkozásra pedig lehet, hogy rossz néven veszi, és messze nincs még olyan karizmám, hogy hitelesen adjam elő.

Plusz a csaj nem tűnik túlzottan jókedvűnek, meg gondolom rá is ráhajtanak napjában többször is.

Hagynám is az egészet, ha nem tetszett volna meg tényleg.

2012. júl. 30. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!