Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy eladólánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy pékségben, aki nagyon megtetszett, de nem tudom, hogyan nyithatnék felé, mivel ilyen helyeken nem szokás ismerkedni, és könnyen elég kínossá válhat a helyzet.

Egyébként szinte biztos, hogy elutasítana, nem látok rajta semmi jelet az érdeklődésre. Ebben persze semmi tragédia nincs, de valahogy mégsem hagy nyugodni a dolog.


2012. júl. 30. 13:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Jim kérlek a pitét meg kell enni és nem megszexuálni!!
2012. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
9; 11: Ez nem valami gettó-pékség, hogy itt az emberek csak úgy előveszik a fegyverüket! ;)
2012. júl. 30. 14:27
 13/25 Golan Trevize ***** válasza:
77%

- Kisasszony, Ön eladó?

- Igen.

- És mennyibe kerül?

2012. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan nem eladó, hanem felszolgáló voltam már több helyen is korábban és mindig próbálkoztak a férfiak, elég szánalmas dolognak tartottam, főleg, ha nagy szöveggel, társaságban volt, a haveroknak akarta mutogatni, hogy mekkora pasi ő.

Ilyen esetben én mindig nagyon kedves voltam, elvégre tudtam, hogy az ilyen madarak hatalmas borravalót hagynak majd. Be is jött mindig. Az idősebb korosztály is próbálkozott, ők még jobb borravalót hagytak már egy kedves szóért, mosolyért.

Aki kereskedelemben, vendéglátásban dolgozik és nő, az minden nap ezzel találkozik.

Lehet, hogy neked be fog jönni ezzel a lánnyal, de ne telefonszám kéréssel indíts nála ha lehet.

És végül is egy pékség nem olyan sűrű hely, mint egy söröző vagy bár, ahol én korábban dolgoztam, lehet, hogy a lány még nem növesztett olyan páncélt, mint én :P

2012. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
# 14: Igen, bennem is van egyrészt együttérzés, hogy szegénynek már hány szerencsétlent kellett vajon végighallgatnia, másrészt ez a tudatalattimat sajnos nem hatja meg, és nem hagy nyugton. :)
2012. júl. 30. 14:49
 16/25 anonim ***** válasza:

Az még jó ötlet lenne, hogy ne ott a pékségben 2 másodperc alatt akarnál vele megismerkedni, hanem megtudod a nevét, címét, facebookon megkeresed, neki is van magánélete, szórakozik, eljár ide-oda, szerintem örülne, ha nem a munkahelyén akarnál vele gyorsan két kifli köt megismerkedni.

Elvégre az neki a munkahelye, oda nem ismerkedni megy, hanem dolgozni, főnöke figyeli, hajtás van, jön a következő vevő, nincs idő, más jár a fejében.

Vagy várd meg munka után, akkor beszélj vele.

Ja és facebookról, iwiw-ről tudd meg, hogy van-e pasija...

2012. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nevét sajnos nem tudom.

Tényleg kevésbé lenne necces munka után leszólítani, de az meg kicsit a "baltás gyilkos" képét festené rólam, aki szeret néha "várakozni" emberekre...

2012. júl. 30. 15:24
 18/25 anonim ***** válasza:

Mert az milyen képet fest rólad, hogy ott a munkatársai és a többi vevő előtt akarod kicsikarni tőle a telefonszámát?

Ha elkezded az ismerkedést az üzletben és utána az utcán, akkor az sokkal vállalhatóbb szerintem.

De ha van pasija vagy csak simán nem tetszel neki, akkor ne lepődj meg, ha elutasít. Ezért lenne jó utána nézni ezeknek.

2012. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Ha elkezded az ismerkedést az üzletben és utána az utcán, akkor az sokkal vállalhatóbb szerintem."


Szerinted az üzletben hogyan érdemes nyitni?

2012. júl. 30. 15:36
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sok csaj egy jéghegy ha van barátja.

Kezdj vele beszélgetni és minden betéréskor tegyél így! Idővel kialakul és észreveszed ha bejössz neki. Azért túl idétlen ne legyél!


Volt Kecskeméten a postán egy tündérszép csaj aki elég közömbös volt pedig ha egy csaj szemébe nézek akkor azért egy minimális reakció szokott lenni mivel a szemem az nyerő a legtöbbnek, de nála semmi. Aztán fél év múlva a postaboltban vásároltam és ő ott volt eladó és nagyon kedves és mosolygós lett amikor kérdeztem tőle. Szerintem akkor már szakítottak. :)

Ha a pasik is így bírnák akkor nem lenne annyi megcsalás. :D

2012. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!