Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van egyáltalán esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van egyáltalán esélyem legalább barátkozni egy lánnyal is ritka ronda fiúként, csak, hogy érezzem, hogy van egy lány, aki közel áll hozzám, mégha barátként is?

Figyelt kérdés
Tényleg gáz, meg hülyén néz ki, de legalább egy lány barátom lenne már, ha kapcsolat nem jön össze sehogy sem. Nem tudom, valahogy sosem tudtam még haveri szinten sem igazán közel kerülni egy lányhoz sem és folyton azon filózom, hogy ez így nem jó, szeretném helyrehozni. Szeretnék egy lány barátot, akivel mindent megoszthatnánk egymással, akivel közös programokon vehetnénk részt vagy csak úgy együtt mászkálhatnánk a városban. Talán még segítene becsajozni is, ki tudja?! :D

2012. júl. 27. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A vége az lenne, hogy egyikőtök bele szeret a másikba ..:) Amúgy szerintem nincs olyan, hogy nagyon csúnya valaki mert mindenen lehet változtatni :)
2012. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az ember hány ilyen kérdést képes még kiírni Debrecenből?
2012. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!