Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne jó ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jó ötlet, ha ezúttal én kezdeményeznék?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akivel párszor találkoztunk már,és olyankor mindig Ő kezdeményezte a találkozást.Hozzáteszem,nem kell komolyra gondolni,ez afféle laza kapcsolat.Leszögeztük,hogy próbálunk érzelemmentesek maradni.Viszont gyengédség is van a kapcsolatunkban,és nekem hiányzik,annak ellenére,hogy csak minimális szinten kommunikálunk,mindketten ódzkodunk a kötöttségektől(a sok csalódás miatt). Most az az ötletem támadt,hogy ezúttal én kezdeményezném a találkozást.Valami azt súgja,hiányzom én is Neki,valahogy mégsem lép.Így arra gondoltam,kicsit aktívabb leszek ilyen téren.Mondjuk ezt meg olyan rámenősnek tartom egy nőtől,szóval kicsit félek tőle,mit reagálna( magamhoz hívnám). Másfelől ez talán belefér egy szexkapcsolatba...Mi a véleményetek erről?
2012. júl. 25. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Veronika, Te vagy az?
2012. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen kapcsolatba persze ,hogy bele egyébként ha egy találkozást te kezdeményezel ,az szerintem még nem nyomulás:)
2012. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!