Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért adják olyan hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják olyan hamar magukat a legtöbb mai lány? Hol van a lányokban a női büszkeség női tartás?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre nagyon sok mai lány már az első vagy második randin odaadja magát, régen azért 5. 6. randiig vártak legalább illetve belemennek egyéjszakásokba? Pedig számomra attól nő egy nő, ha tartása van
2012. júl. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem értem a prostis dumát. :)

Nem szó szerint értette a válaszoló, hanem átvitt értelemben. Valami olyasmit akart szerintem mondani vele, hogy mindegy, hogy milyen köntösbe bújtatjuk a cselekedeteinket, az még a lényegen nem változtat. Tehát mindegy, hogy azért kalandozik valaki, mert ragaszkodó ribizli, vagy azért, mert csak élvezetre használja a szexet és nagyon megválogatja. Attól még igénytelen a maga módján. Be kell, hogy valljam, részben egyet is értek vele. Számomra nem igazán nő az a nő, aki képes bármiféle ismeretség nélkül valaki ágyába kikötni. Hiába helyes a pasi, akkor is igénytelenségnek tartom. Nekem még a szexkapcsolathoz is alaposabb ismeretség kell, mert nem fogok idegen hapsikkal hemperegni, akikről azt sem tudom, hogy éppen melyik papilloma vírusban szenvednek. :D


No de igaz, hogy nem csak a végletek vannak, és mivel nem vagyok érintett a témában, így nem is akarok nagyon beleszólni. :) (mindenféle téren jó kislány vagyok. :))

2012. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Veled is egyet tudok érteni, nem is beszélt itt senki arról, hogy ne ismerjük meg a másikat (bármilyen kapcsolatnál).


Azok a férfiak, és nők, akik azonnal összefekszenek bárkivel, így nyilván nemi betegségeket szedhetnek össze, tényleg padlón a "tartásuk", nem többek ócska r.bancoknál.


Nos, én erre mindig figyeltem, csak szexkapcsolatnál is. Például olyan pasi nem is kellett volna, akiről tudtam, hogy bárkivel, bármikor, így kitudja milyen nemi betegséget hordoz!


"Csak" szexhez is kell a bizalom. Továbbá kell az, hogy megfeleljen külsőleg-belsőleg, úgy mehessen a szex, ahogy nekem megfelelő, vállalja azokat a dolgokat. :)

2012. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

"Nekem még a szexkapcsolathoz is alaposabb ismeretség kell, mert nem fogok idegen hapsikkal hemperegni, akikről azt sem tudom, hogy éppen melyik papilloma vírusban szenvednek."


Ezzel meg NAGYON is egyetértek! Ilyen ócska "r.bi" pasikkal én se feküdnék össze, kitudja honnan mivel fertőződött meg?


És ezért tényleg ismernem kell bizonyos szintig az illetőt. :) Ám nem is erről volt szó.

2012. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Kérdés: :)


"Számomra nem igazán nő az a nő, aki képes bármiféle ismeretség nélkül valaki ágyába kikötni. Hiába helyes a pasi, akkor is igénytelenségnek tartom. Nekem még a szexkapcsolathoz is alaposabb ismeretség kell, mert nem fogok idegen hapsikkal hemperegni, akikről azt sem tudom, hogy éppen melyik papilloma vírusban szenvednek."


Számodra nem igazán nő az ilyen. Viszont attól függetlenül, hogy te vársz, a pasinak előtted lehetett milliónyi barátnője.


Ezek szerint gondolom férfinak sem igazán férfi az olyan, aki "össze-vissza", hisz nagyon is hordozhatja az említett vírust, te hiába vagy "jókislány".


Afrikában például sok szűz lány attól fertőződik meg AIDS-el, aki elveszi őket, mert előttük prostikhoz, meg mindenféle nőkhöz járt az illető. :)

2012. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Jaja, nagyon meg kell válogatni, mert tényleg sok múlhat rajta.

És ezért is szavazok inkább a tartós kapcsolat mellett, bár az sem garancia. Sajnos van rossz tapasztalatom. Volt egy pasim, és nem értettem, hogy mi a fenétől jött ki a hüvelygomba, és hogy miért nem volt képes elmúlni? Aztán megnéztem a telefonját, és rájöttem... Szóval tényleg nagyon vigyázni kell még a komoly kapcsolatokkal is.

2012. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint gondolom férfinak sem igazán férfi az olyan, aki "össze-vissza", hisz nagyon is hordozhatja az említett vírust, te hiába vagy "jókislány"."


Bevallom, nem tartom sokra a városi casanovákat. :D

Én az a típusú nő vagyok, aki nem igazán ért egyet a "tapasztalt" fogalommal. Azért is tartom hülyeségnek, mert minden ember más és más, minden embernek más a jó egy szexuális kapcsolatban. Ilyen értelemben nem lehet elég tapasztaltnak lenni.

Persze ezt az ember elsőre nem tudhatja, hogy akivel szemben áll, miféle felfogású, miféle erkölcsi normával rendelkezik, de azért igyekszem kiismerni az illetőt, és ha nem üti meg azt a szintet, amit elvárok, akkor tipli van. :)

2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

"Tapasztalt városi casanova"- na, ez a típus sosem jött be, akire általában ezt mondják.


A szépfiú alatt én nem az ilyen "öntelt" fiúribiket értettem. :)


A többivel egyetértek, lehet bármilyen "tapasztalt", az én szempontjaimnak nem biztos, hogy megfelel. Amúgy is irányító típus vagyok- inkább a helyes külső fontos, és megtanítgatom arra, mit csináljon. Szóval, felőlem szűz is lehet, ha jól néz ki. :)

2012. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Kaptam egy üzenetet, arra reagálnék:


Nos, "csini-mini" ruháim egyáltalán nincsenek, abszolút nem az a stílusú vagyok. Én írtam, hogy "akár a talpamat is nyaldossák"- nos, túloztam, de volt már rá példa. Igaz. :)


De ezt nem úgy értem el, hogy valami csili-vili mini rózsaszín ruhába öltöztem (azt hiszem, nagy megpróbáltatás lenne nekem felvenni olyat). :)


A levélírónak üzenem: nem sértett meg. Azért volt muszáj túloznom, mert előttem szóló, mondandómba belekötő sajnos csak így (vagy még így sem) értette meg, hogy nem az vagyok, aki sok pénzért árulja magát gazdag, általában csúnya, öreg üzletemberek élvezetére. :)


De nem vitát szeretnék ezzel újra indítani! :)

2012. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Különben látom, azóta sikerült megbeszélni.

Nem is térek ki másra, és elnézést, ha tényleg nagyképűnek tűntem! :)

2012. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!