Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért adják olyan hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják olyan hamar magukat a legtöbb mai lány? Hol van a lányokban a női büszkeség női tartás?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre nagyon sok mai lány már az első vagy második randin odaadja magát, régen azért 5. 6. randiig vártak legalább illetve belemennek egyéjszakásokba? Pedig számomra attól nő egy nő, ha tartása van
2012. júl. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Szerintem ez durva általánosítás. Nem minden lány ilyen, ne az itteni válaszokból ítélj.
2012. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
62%

Én sosem futottam fiú után, és beismerem, volt hogy csak szexre kellett. De az biztos, hogy ritka finnyás fajta vagyok, nekem 10-ből egy ha megfelelő külsőleg. A stílus is fontos, ha nem elég odaadó, ne várjon semmit tőlem.


Szóval, mindig engem rajongtak körül, de én is azon az állásponton vagyok, hogy a komoly kapcsolathoz kell több! Nekem ez az "odaadom magam egy idő után" olyan üzletszerű. Mert a nő eladja a testét azért, hogy komoly kapcsolata legyen? Abszurd!


Nehezen kötelezem el magam, velem is már millióan akartak összeköltözni, de ahhoz aztán tényleg nagyon-nagyon sok kell! Nem pénz, az nekem is van. Olyan személyiség, hogy a mindennapokban is együtt tudjak élni a partnerrel.


A szex az szex. Vannak férfiak, akik szexre alkalmasak, együttélésre kevésbé- én nem bútoroznék össze velük, csak azért, hogy ne szóljon meg a szomszéd néni, boldoguljanak, ahogy tudnak.


De meg kell mondjam, így még talán többre becsülnek. Néha már örülnék neki, ha nem akarnának mindenáron "komolyat" velem.

2012. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Na utolsó, ilyesmire céloztam. Ez az igazi Női tartás.

Szexhez sok kell, komoly kapcsolathoz még több!


Nem pedig függ a nő attól, hogy komoly kapcsolata legyen, ezért inkább nem szexel addig.. az inkább női függőség. :)


Persze más kérdés, ha azért vár, mert meg akarja ismerni a partnert, olyan szempontból, hogy odafigyel-e majd rá, jó lesz-e majd neki, ilyenek.

2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:

Mert már nem mindenki életcélja a házasság,van aki csak szexet akar,és már nem befolyásolja úgy az életüket mások véleménye.

Szórakoznak,és már nem létfontosságú hogy komoly kapcsolatban legyenek a pasival.


Régen azért vártak mert kevésbé voltak függetlenek,így a pasik nem főleg szexuális élvezetre kellettek nekik

2012. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
12-nek sokban igaza van. van egy pár csaj akiket ismerek,és sok egyéjszakásuk volt,de ők se nagyon akarják elkötelezni magukat senkinek
2012. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:40


Hehe, amiről te írsz, az 10 nőből felet érint. Abból a 10-ből mondjuk egy fél ilyen nő van, 1 aki "nem adja magát", a többi mind ordask*rva, és azért teszi szét a lábát a pasinak, mert csiriz módon rá akar akaszkodni, vagy mert azt hiszi, hogy ezzel álmai asszony lesz az illető pasinak, hiszen mindent meg ad neki.


A "nem adja magát" lányok, pedig nem azért várnak többségben, hogy üzletet kössenek. Hanem azért, mert szeretnének erre az eseményre szép emlékként gondolni, valamint úgy, hogy nem bánta meg. Ez nem egyenlő azzal, hogy rögtön férjez is akar menni az illető pasihoz. Egyszerűen csak szeretné tudni, hogy a pasi valóban megérdemli e őt.

2012. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

12: Igen, ez a típus. Vicces, hogy a másik típus nem szexel, hogy komoly kapcsolata lehessen.


Ez a típus meg szexel bár, de nem ő "könyörög" a komoly kapcsolatért, hanem neki könyörögnek érte. :D

2012. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

"azért teszi szét a lábát a pasinak, mert csiriz módon rá akar akaszkodni, vagy mert azt hiszi, hogy ezzel álmai asszony lesz az illető pasinak, hiszen mindent meg ad neki."


Biztos van ilyen is, nem tudom. Én ilyet nem nagyon ismerek, inkább a független fajtát. :)


De ha van, ő se jobb a kapcsolatfüggőnél, mert épp úgy csak bérbe adja a testét. :)


A "megérdemli a pasi" nálam kicsit ugyanaz, hogy üzletet köt. Ha azért vár, mert meg akar bizonyosodni arról, fontos a pasinak, kényeztetni fogja, megbízható, odafigyel rá, az OK.

De ha azért, hogy így kerülhessen komoly kapcsolatba, akkor bérbe adja a testét és hűségét, mert függ a komoly kapcsolattól.


Akkor már inkább egyéjszakás kalandok, de független élet!

Ami persze nem azt jelenti, hogy ne kellene az embernek társ, megfelelő, tartós társ, ha összepasszolnak, de nem minden áron.

2012. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:

Apukáim, még mielőtt élő áldozatot áldoznátok a 12-nek: ezt csak azért látjátok így, mert a pasiknak mindig azok a nők kellenek, akiktől elutasítást kapnak. Mondhatni a szemét k*rvák a nyerők. :D (citromkifacsarós effektus)

Az akaszkodós ribiket pedig ezért nem értékelitek sokra, ami jogos is. Ne a testével akarjon behálózni.

A rendes lányokat...szerintem még nem találkoztatok ilyennel, ezért gondoljátok így. Ha találkoznátok, el sem engednétek soha. :)

2012. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

"Tehát attól félnek, hogy ha nem teszik szét a lábukat, nem "tudják" magukhoz kötni a srácokat."


Ezt sem értem. Miért kellene a srácot "magunkhoz kötni"? Nekem nem egy srác ad státuszt, van "sajátom". :)


A komoly kapcsolathoz kell több, nem?

Szóval inkább az ellenkezőjére tippelnék: nem akar többet a sráctól, azért elég neki egy menetre.


De ki tudja már, kinél hogy működik, talán én más körökben mozgok. :)

2012. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!