Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért adják olyan hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják olyan hamar magukat a legtöbb mai lány? Hol van a lányokban a női büszkeség női tartás?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre nagyon sok mai lány már az első vagy második randin odaadja magát, régen azért 5. 6. randiig vártak legalább illetve belemennek egyéjszakásokba? Pedig számomra attól nő egy nő, ha tartása van
2012. júl. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
19 Szerintem a 12-t nagyjából hidegen hagyja, miért akaszkodnak rá, miért akarják "elkötelezni", mert úgy látom, ő nem akarja a dolgot, inkább nyűg neki. :)
2012. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

De te legalább beismered részben, 19. Ám a 12 nem akaszkodós ribinek tűnik, aki felhasználja behálózásra a testét, vissza sem utasítja a pasikat, hisz szexre kellenek neki.


Ezért sántít egy kicsit.

2012. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

"Ha azért vár, mert meg akar bizonyosodni arról, fontos a pasinak, kényeztetni fogja, megbízható, odafigyel rá, az OK."


Köhm...erről beszélek. :)

Igaz, nem ismerem a világ összes nem adom magam lányát (és nem feltétlenül szüzekről beszélek most) de valahogy úgy gondolom, hogy ezeknek a lányoknak ez a fontos. Ugyanakkor nem is akarják a pasikat heti szinten váltogatni. (aki nem olyan típus, az miért is tenné?)Nem mindenkinek van hozzá gusztusa. (hála az égnek)


De azért azt erős túlzás lenne állítani, hogy valaki elítélendő azért, mert komoly kapcsolatot szeretne.

2012. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

Én nem is írtam, hogy elítélendő. :) De náluk is két típus van, mint azoknál, akiknek csak szexre kell a pasi.


Egyik típus független, másik meg "odadobja magát"(használatra). Csak épp komoly kapcsolatban kivár ezzel, hogy megmaradjon mellette a pasi. Ez puszta üzlet.


Nem komolyban meg így akarja megfogni, vagy simán azt csinálnak vele, amit akarnak.


Míg a másik típus ezeket nem engedi, akár váltogatja a pasijait, akár nem. :)

2012. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

Értem. Csak már azt hittem, hogy megint ott tartunk, amit az első válaszomban is írtam. (az a gáz, aki nem váltogatja)

De így már értem. Mondhatni 4 típus van akkor. :)

2012. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, aki nem váltogatja! Főleg, ha szereti a másikat! :) Én is tartós kapcsolatban élek. Nagyon sok kellett hozzá, nehezen szántam rá magam, mert inkább a független-igényes típus vagyok.


De nagyon passzolunk a párommal, van lelki kötődés, testi vonzalom, és szeretem is őt.


Hülye, és szemét lennék, ha megcsalnám, holott minden tökéletes. :)

2012. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

És még ki kell egészítenem: én "csak" igényes voltam, de voltak "csak" szex-kalandjaim is, viszont azok is igényesen.


Szóval, nekem ahhoz kellett nagyon megfelelő partner, hogy tartósan is kötődjek hozzá. De megérte: mert aki ezt kiváltotta belőlem, az bízhat benne, hogy tényleg szeretem, nem azért vagyok vele, hogy "legyen valaki" mellettem.


Hosszú út vezetett idáig- de már tartósabb a kapcsolatunk, megbízhatóbb, és stabilabb, mint sok olyan páré, akik nem így működtek eleinte.


Szóval, nálam az a helyzet, hogy ha valaki rá tud venni a "komolyra", az aztán tényleg komoly.

2012. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

Hát akkor grat! :)

Ahogy magamat elnézem, mostanában én sem fogok egyhamar meghajolni az elköteleződés felé :D

2012. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Igen, erről beszélek. Kétoldalú a dolog. Akiben van tartás, az elköteleződni sem köteleződik el "bárkinek". :)


Nem "kapcsolatfüggő"- ahogy én mondanám!:)

2012. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Okés, köszi, most már megvilágosodtam, és tisztáztam a félreértéseket. :)
2012. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!