Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ilyenkor mi van? 16L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ilyenkor mi van? 16L

Figyelt kérdés
Amikor jóban vagy egy lánnyal, találkoztok elég gyakran mert egy baráti társaság, plusz egyébként is összefuttok. Elkéred a telefonszámát, felhívod és megígéred neki,hogy hívod még és aztán mégsem.. Ez miért van? Vagy ilyenkor mi van? Azt várjátok,hogy a lány is csörgessen? Nem értem:S
2012. júl. 21. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy melletted még hülyít 4-5 másik lányt és te még épp nem kerültél a sorra ( az ágyába). De, ami késik nem múlik.
2012. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meghalt hogy nem bír már hívni vagy mi van?

Esetleg pontos dátumot adott arra hogy mikor fog hívni?

Ha nem akkor ne nyavalyogj már.

Ha akarsz tőle valamit akkor hívd te.

2012. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majd hiv na ne türelmetlenkedj.
2012. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kivárással húzza az agyadat...és ezek szerint be is válik!
2012. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet már csináltam lánnyal,de csak akkor,ha azt vettem észre,h nem kedvel,és csak megjátssza magát,h ne sértsen meg,és valójában le akar pattintani. Ilyen esetekben csináltam ezt,mert így legalább a büszkeségemen nem esett sérelem,és én pattintottam le őt.
2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csütörtök este felhívott, beszélgettünk és mondta,hogy dolgozik a hétvégén, de hívni fog! Már szombat este van...!

Nem akarom hívni, mert nem szeretném,hogy azt higgye rámászok vagy ilyesmi..

2012. júl. 21. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor az azt jelenti jovo heten hiv! Gondolom sok a dolga hetvegen, sokat dolgozik. Nyugalom! :)
2012. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor várjál. Várd a csodát:D:D
2012. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hívott!! muhahaa:DD
2012. júl. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!