Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy viselkedtek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy el kell utaznotok családi okból egy rokonhoz segíteni neki az otthoni munkálatokban és van egy barátnőtök. A barátnőtök elfogadja, hogy elmentek pár napra (3-5 nap) és egész nap dolgoznotok kell majd és csak ritkán tudtok telefonon beszélni, mondjuk napi egyszer. Nektek elég ha ezalatt a pár nap alatt csak napi egyszer tudtok beszélni és akkor megbeszélitek hogy mi történt veletek egész nap, vagy naponta beszéltek 2-szer, 3-szor? Igénylitek ilyen esetben a napi több telefonálást?
2010. dec. 11. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem elég napi egyszer beszélni vele telefonon, + írok egy sms-t! :) ennyi.
2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2010. dec. 11. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor telefonáljatok amikor jól esik, ha napi 5x, akkor napi 5x, ha csak egyszer akkor egyszer, ez típusfüggő. Nekem például (21/f) bőven elég lenne a napi egyszeri is, sőt ha van a rokonnál internet, akkor meg egy se kell, lehet menni Skypra a munka végeztével:)
2010. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2010. dec. 11. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
attól függ szerelmes vagyok-e h igen akkor naponta egy telefon ha nem akkor meg majd találkozunk ha hazaértem
2010. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igaz nem a kérdésre válaszolok,de elmesélném mi volt velem és a párommal.

3hétre angliába utaztam tanulni.néha irtunk egymásnak smst,telefonálni nem telefonáltunk mert drága lett volna nagyon.de minden nap legalább 2szer emaileztünk,illetve én minden nap küldtem neki képeket.

egyszer sem vesztünk össze azért,hogy miért csak ennyit kommunikáltunk.ennyire volt lehetőség sajnos,persze nagyon hiányoztunk egymásnak.

2010. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi a meló. Ez is tapasztalat.
2010. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szerelemben nincsenek szabályok. Annyiszor beszéljetek telefonon, ahányszor jól esik, de ha többször akarod hívni, akkor arra figyelj, hogy ne zavard vele munka közben!
2010. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. dec. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!