Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit szoktatok gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szoktatok gondolni ilyenkor, akár érdekel a lány akár nem?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hogy egyáltalán érdeklem e.Általában észreveszi ha a közelében vagyok, szinte mindig csak a szeme sarkából néz rám.Amikor azt hiszi nem látom, akkor szokott nézni hosszabban, nemcsak egy pillanatra.Kerüli a szemkontaktust.Úgy vettem észre hogy az a visszahúzódóbb típus csajok terén, nem sokszor látom lányokkal beszélgetni, de elég jó pasi szóval esélyt nem sokat látok nála, mivel nem vagyok az a típus aki nyomul a pasikra.Mit gondoltok olyankor ha úgy viselkedtek mint ő?
2010. ápr. 18. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejösz neki ;) legalábbis én azokkal szoktam ezt csinalni.. hány évesek vagytok? ha tudod hogy az a visszahuzodobb fajta, szerintem megteheted az elsö lépést, ha érdekel :p
2010. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem érdekel a srác, csak nem tudom leszűrni érdeklem e.

Amúgy 18 mindketten.

2010. ápr. 18. 15:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig 2 barátom volt és mindkettő egyértelműen kezdeményezett szóval ezért nem értem akar e valamit.
2010. ápr. 18. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel a srác, akkor ne várd a sült galambot, kezdeményezz. Mutasd ki, hogy akarsz valamit. Aki visszahúzódóbb típus (énis az vagyok), az egyértelmű jelek nélkül hülye lesz kezdeményezni, főleg ha előtte pofáraesett párszor.


Azt pedig felejtsd el, hogy "jópasi, ezért nincs esélyem". Bárkinél ugyanannyi esélyed van. Önbizalom kérdése. Egy próbát mindenesetre ez most megér. Sok sikert!


22/F

2010. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg összeszedem magam.Hátha mégis csak esélyes a dolog.Csak nem tudom mit gondolhat.
2010. ápr. 18. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit gondolhat a srác?

Hűű de jó csaj vajon bejövök-e neki, van-e esélyem nála.

Nem hinném, hogy azért nézz, mert nem tudja honnan vagy neki ennyire ismerős.

Szóval egy kicsit erősebben kéne felé nyitni netán rámosolyogni, stb. amit jónak érzel.

21/F

2010. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!