Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy lánnyal és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal és a következő randin szeretném megcsókolni. Hogy csináljam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenhova azt irják, "Majd jön magátol"...És ha nem? A filmekben általában olyan csókok vannak amikor egymás felső ajkát harapdálják. Én nem ezt hanem egy egyszerű, sima csókot szeretnék.

2012. júl. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is túrj a lány hajába és lepj hozzá opyan közel, hogy őszesimuljatok. Utána puszild meg a száját. És szép lassan nyisd ki a szádat. Dugd át a nyelved és kezdj el körözni vele.

Ennél jóban nem tudom elmondani. Bocsi.

14/L

2012. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
összejöttetek de még nem csókolóztatok? azt hogy a fenébe?
2012. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt jegyezd meg: A filmes csók nem csók
2012. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öleld at, nezz a szemebe, aztan csokold meg :D ennyi semmi nehez
2012. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szájra puszi

nyelved bedugod és lassan kör körösen maszírozd a nyelvét

2012. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!