Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozzunk? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzunk? Én voltam a hülye?

Figyelt kérdés

Azt mondtam a srácnak, hogy a pár héttel ezelőtti találkozásunkat ne vegye randinak. Pedig most másfél-2 hete érzem, hogy csak vele akarok lenni, és imádom őt!


Bókol folyamatosan meg minden nap beszélünk facebookon. De lehet "elijesztettem" azzal, hogy anno azt mondtam, ne vegye randinak, mert többször is elismételtem, és eléggé komolyan mondtam.

Kb. 1 hete mondtam neki, jó lenne találkozni ismét (vagyis burkoltan megfogalmazva:D nem így nyíltan) de én dolgozom, ő meg elutazott, így erre a hétre nem jött össze.


Szerintetek van még esély? Hónapokkal ezelőtt többször is el akart hívni randira. :)


2012. júl. 19. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
talán nem burkoltan kéne beszélgetni vele, az őszinteség az első egy kapcsolatban is, nem értem mire jó ez a sok ködösítés, meg utalgatás ami több mindent jelenthet
2012. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Célozgatással nem mész semmire, a pasi nem gondolatolvasó. Nem "elijesztetted", hanem konkétan elutasítottad.

Ha képes vagy konkrétan elutasítani, miért nem vagy képes konkrétan megmondani, hogy randizni szeretnél vele? Tévedni emberi dolog, csak a tévedést be kell ismerni. Nincs abban semmi rossz, hogy jobban megismerted ezért megváltozott a véleményed.


Ha igazán fontos neked, akkor megmondod neki, ha nem, akkor meg így jártál.

2012. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért esik sok lánynak nehezére elmondania egy fiúnak, hogy mit érez iránta. Azt sem, hogy minek a sok ködösítés és célozgatás, ahelyett, hogy konkrét érzéseket, gondolatokat vágnál hozzá.
2012. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Lányok, értsétek már meg, hogy egy pasi sohasem fog a "sorok között olvasni". Ez egyszerűen nem férfi tulajdonság. A férfiak agya egyszerű szerkezet, és csak azt érti meg, amit nyíltan, és nem burkoltan mondanak. Nem bonyolult körmondatokba kell rejteni a mondanivalóra utaló apró kis jeleket, mert azt az életben nem fejti meg egy férfi.

Ha valamit akarsz tőle, mondd meg neki EGYSZERŰEN.


A fenti esetben nem tudom, miért bonyolítod agyon a dolgot? Ha egy hete mondtad neki "burkoltan", hogy jó lenne találkozni, akkor most talán mondd neki EZEKKEL A SZAVAKKAL. Hidd el, hogy meg fogja érteni.


Pedro

2012. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha merted komolyan elutasítani, akkor merjed komolyan felvállalni, hogy közeledni szeretnél!

Igen, hülye vagy! Már csak azért is, mert olyannal foglalkozol, hogy ez most randi vagy nem randi.

2012. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!