Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez a fura érzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a fura érzésem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mindig így érezni, de ma maszti után, hirtelen mintha megvilágosodtam volna és fura érzés kerített a hatalmába. MIntha nem lenne értelme a szexkapcsolatoknak, mintha most ébredtem volna rá igazán, hogy én igazából egy lelkitársra vágyom, egy barátnőre, egy normális kapcsolatra és bár nagyon fontos számomra a szex, eléggé szexéhes vagyok, mégis érzem, hogy ez önmagában már rég kevés a számomra, de mivel jó ideje keresema párom és nem találom, nem volt még barátnőm sem, míg a vágyaim folyton kínoznak, így folyton csak a maszti marad. De valahgoy eddig nem éreztem etz, amit a mostani önkielégítésem után. Nagyon összezavarodtam és elgondolkoztatott, hogy miért is csak alkalmi szexre hajtok, amikor inkább normális kapcsolatra vágyom a lelkem mélyén.


Rájöttem, hogy egy pár csalódás okozta ezt, ami miatt nem látom a lányokbana jót, már csak a hűtlen, pénzéhes nőcskét. De ez nem jó,mert egy éve még minden aranyos lányban a jót láttam. :/


Jött pár aljas nőszemély és totál beijedtem a női nemtől és már csak alkalmi szexre kezdtem hajtani, mert egyszerűen magam sem hittem el, hogy lehet már barátnőm, normális kapcsolat, attól tartottam, ha össze i s jönne, tuti megcsalna a lány vagy kihasználna. Nem bíztam a lányokban.



2012. júl. 18. 22:27
 1/4 gelazso ***** válasza:
mond neked fizetnek azért hogy a reklám megjelenjen a leveled bal sarkába?
2012. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te magad tudod a választ a kérdésre, ha vagy elég bátor a szívedre hallgatni, akkor minden világos:)
2012. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De szerintem ez a legnagyobb gyengém, a hatalmas libidóm. Nem bírom ki szex nélkül, ezért muszáj naponta levezetnem magam legalább önkielégítés útján.


Csak, nem sokáig tart és újra állatt leszek, szexre kiéhezve.

2012. júl. 18. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy remek teszt. Mondok egy példát: érzed, hogy nagyon kell a nő... verd ki rá! Utána már nem is kell? Nem vagy szerelmes. Még utána is kéne? Te egy kissé belezúgtál. Eleve ki se tudod verni a csajra, mert vazz, inkább vele kéne lenni? Akkor te bizony nagyon belezúgtál...


Íme a fap teszt. 100% hatékonyság, sosem hazudik.

2012. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!