Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb bókok? Legjobb csajozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb bókok? Legjobb csajozási tanácsok? :D

Figyelt kérdés
Adnátok pár jó, bevált tippet, kicsit balfék vagyok csajozás terén. 18/F

2012. júl. 16. 23:46
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:
Nálam azok a bókok jöttek be, amiken érezni lehetett, hogy nem csak duma, hanem úgy is gondolom. Mindegy volt, mi az.
2012. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van csodamondat. A lényeg, hogy legyél humoros, laza és ne legyél bunkó. ;)
2012. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
legyen sok pénzed, az már jó alap:D:D
2012. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dícsérj rajta valamit,de csak olyat, ami tényleg tetszik! A mosoly, a szem a legbeválóbb.:) Ha kiöltözik,akkor dícsérd meg hogy milyen csinos,de ez megszokott tőle,stb.
2012. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én lány vagyok,talán tudok segíteni :-)

A legjobb ha megdicséred a csaj mosolyát vagy a szemét (egyszerre csak az egyiket!ha mindkettőt dicséred úgy veszi,hogy csak egyéjszakás kalandot akarsz:D)És közben mindenképpen nézz mélyen a szemébe!

De a legfontosabb az csak annyi,hogy légy végig nagyon kedves,figyelmes,és vicces (de nem a gusztustalan poénokra gondolok,és semmiképpen se a lányból űzz viccet!)....az őszinteséggel pedig minden lány leveszel a lábáról :-) (de ez nem azt jelenti,hogy mondd el neki,hogy bejön neked és azonnal szerelmet vallj)

Sok sikert!

2012. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a lányok nem nagyon szeretik, ha érdemtelenül bókolnak nekik, pláne, ha még bennük nincs is vonzalom a pasi iránt. Egyrészt bókodat rejtsd el és ne tulajdoníts nagy jelentőséget neki, lépj tovább aztán van egy másik típus, ami már vonzalom megléte esetén kiválóan működik. Találtam is erről egy cikket: [link]
2012. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!